SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza 22. charytatywna akcja Polskiego Radia „Choinki Jedynki 2023”

W niedzielę, 15 października na antenie programu 1 Polskiego Radia  w specjalnej audycji została zainaugurowana akcja charytatywna „Choinki Jedynki 2023”.

Article

Tegoroczne „Choinki Jedynki” organizowane są dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Farmy Życia w podkrakowskich Więckowicach, którą prowadzi fundacja „Wspólnota Nadziei”, dla osób z głębokim spektrum autyzmu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Pierwsza odsłona akcji to konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Z kolei w drugiej odsłonie (odbędzie się 3 grudnia w gmachu Polskiego Radia) obrazki pod tym samym tytułem namalują wybitne postaci ze świata kultury, muzyki, nauki oraz sportu.

Licytacje prac odbędą się w dwóch nadawanych w Jedynce audycjach, które będą emitowane codziennie od 4 do 8 grudnia. Tak jak dotychczas, będzie to miało miejsce w „Czterech porach roku” między godz. 9.00-12.00. Po raz pierwszy akcja będzie dostępna w „Ekspresie Jedynki” w godz. 14.30-16.30.

W sobotę, 9 grudnia podczas całodziennej finałowej aukcji, licytowanych będzie 20 prac nagrodzonych w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży oraz 12 wykonanych przez podopiecznych Fundacji.

Akcja potrwa do końca grudnia

Tegoroczna akcja charytatywna Jedynki „Choinki Jedynki” potrwa do końca grudnia 2023 roku. Zakończy ją wydarzenie muzyczne w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Patronat honorowy nad akcją „Choinki Jedynki 2023” objęła małżonka prezydenta RP - Agata Kornhauser-Duda.

Według badania Radio Track w okresie od lipca do września br. Jedynka miała 5,4 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 4,7 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Rusza 22. charytatywna akcja Polskiego Radia „Choinki Jedynki 2023”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
G.
Może niech prezeska zasponsoruje tym razem, w końcu doiła państwową kasę przez kilka dobrych lat. Biorąc pod uwagę jej sukcesy zarządcze....
odpowiedź
User
Henryk
Czy pani prezes K. pakuje manatki wraz z małżeństwem Cz.?
odpowiedź
User
.
Rusza akcja pakowania się komisarzy ludowych i politruków oraz składania przez nich cv w magazynach i żabkach.
odpowiedź