SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Andrian prezesem zarządu SAR

Wczoraj walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz Związku Agencji Reklamowych wybrało nowe władze. Nowym prezesem został Dariusz Andrian CEO VML Poland i Grupy Young & Rubicam Brands, który zastąpił Szymona Gutkowskiego.

Dariusz Andrian Article

Andrian z branżą reklamową związany jest 20 lat. Pracował m.in. w DDB i McCann. Od 2008 roku współtworzył jako partner i dyrektor generalny Grupę Heureka, która po akwizycji WPP i VML stała się największym europejskim biurem amerykańskiej agencji VML. Od listopada 2017 stanowisko CEO VML Poland łączy ze stanowiskiem CEO Grupy Young&Rubicam Brands w Polsce kierując agencjami VML, Y&R Advertising, Wunderman i shoperrmarketingowym Labstore. Zarządza 350 osobowym zespołem z biurami w Warszawie i Krakowie. Był członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, należy do Komitetu  Organizacyjnego EFFIE Awards i Kapituły MIxx Awards IAB.

Szymon Gutkowski kończy podwójną kadencję

Szymon Gutkowski, który pełnił funkcję prezesa SAR przez ostatnie dwie kadencje podziękował wszystkim za współpracę i pogratulował nowemu prezesowi. - Pokazujemy na co dzień, że mimo zaciętej konkurencji w biznesie, potrafimy wspólnie budować siłę naszej branży - skutecznie i z uśmiechem. Bardzo serdeczne gratulacje dla mojego następcy Darka Andriana. Cieszę się, że prezesem SAR, został człowiek o niepodważalnej pozycji w branży, a przy tym gracz zespołowy. Życzę nowemu zarządowi samych sukcesów.

Do zarządu SAR wybrano Piotra Piętka (Publicis Media Poland), Macieja Waligórę (Gutenberg Networks Warszawa), Annę Pańczyk (Grey Group Poland) oraz Marcina Jeziorskiego (Scholz & Friends).

Do Rady Nadzorczej SAR powołano Katarzynę Łakińską - (V&P Group), Igora Kaleńskiego (BBDO Warszawa), Izabelę Albrychiewicz (Wavemaker Poland) i Rafała Ciszewskiego (K2). Marcin Gaworski (180 Heartbeats Jung v. Matt) kontynuuje pierwszą kadencje w Radzie Nadzorczej.

Do grona agencji zrzeszonych w SAR dołączyło dziewięć agencji. Group M, Braci Studio, OS3, Riverwood, WebTalk, Chapter 1, Grupa Manta, Mea Group i Life on Mars.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dariusz Andrian prezesem zarządu SAR

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Znamiennym jest jednak, że we władzach SAR szyszki z korpoagencji. Z małych butików nikogo.
8 8
odpowiedź