SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dariusz Prosiecki odszedł z PAŻP, odpowiada za komunikację Pracodawców RP

Po dziewięciu miesiącach pracy w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Dariusz Prosiecki - były reporter „Faktów” TVN - odszedł z tej firmy i został szefem departamentu marketingu i komunikacji w Pracodawcach RP. - Moje doświadczenie dziennikarskie pozwoli na pokazanie tej organizacji w jak najlepszym świetle - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

Dariusz Prosiecki Fot. Twitter/Pracodawcy RPDariusz Prosiecki Fot. Twitter/Pracodawcy RP

Prosiecki zaczynał karierę dziennikarską w 1994 roku, w RMF FM (jako współpracownik), by w 1997 roku przejść do zespołu Radia Zet. Od 2004 roku związany był z TVN, z początku jako reporter TVN24, a od 2005 roku jako reporter „Faktów” TVN. Zajmował się tematyką obronności, kryminalną i bezpieczeństwa, rzadziej polityczną. Przygotowywał materiały m.in. na temat wojska, służb specjalnych. Relacjonował konflikty w Iraku, Gruzji, Kosowie i Afganistanie.

W październiku 2021 roku po 17. latach odszedł z TVN i związał się z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej. - Potrzebowałem nowych wyzwań, kroku naprzód w karierze. Nowe miejsce pracy mocno też wiąże się z moimi zainteresowaniami: od lat jestem pasjonatem lotnictwa – mówił nam wówczas. 

Z końcem maja br. pożegnał się z PAŻP, a od czerwca objął stanowisko dyrektora departamentu marketingu i komunikacji w Pracodawcach RP. – Otrzymałem propozycję od nowego zarządu Pracodawców RP, postanowiłem z niej skorzystać. Będę zajmował się przede wszystkim tworzeniem całego działu komunikacji i budowanie relacji z dziennikarzami – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

Prosiecki mówi nam, na co będzie kładł nacisk w nowej pracy: - Widzę pozytywną energię w całym zespole. Jestem przekonany, że moje wieloletnie dziennikarskie doświadczenie jak i ostanie doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowym pozwolą na pokazanie Pracodawców RP w jak najlepszym świetle i bardzo szerokim - również międzynarodowym – gronie - podkreśla.

Pracodawcy RP to powołana w 1989 roku organizacja, skupiająca pracodawców i działająca na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, rynku i prawa pracy. Zrzesza 19 tys. firm, zatrudniających ponad 5 mln pracowników. Często zabiera głos i angażuje się w sprawy ważne nie tylko dla rynku, lecz dla ogółu społeczeństwa. W marcu br. wraz z partnerami zebrała ponad 1 mln zł na wsparcie ogarniętej wojną Ukrainy. Jedną z inicjatyw w ramach organizacji było uruchomienie specjalnego rachunku bankowego, na który można przelać środki finansowe.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Prosiecki odszedł z PAŻP, odpowiada za komunikację Pracodawców RP

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janusz
Rozwija sie. W wy hejterzy co nadal propaganda i wspominacie jaka to swietna armosferta byla za liysa? Spytajcie Darka...
odpowiedź
User
Tylko tyle
"Mój mąż jest z zawodu dyrektorem".
odpowiedź
User
Bakun
Kolejny po układach. Zabawne są te „transfery”. Z pewnością o marketingu wie wszystko ;) jak mu tu nie wyjdzie to zostanie dyrektorem gdzieś indziej. A na razie zatrudni ludzi, którzy będą się znali na jego stanowisku za niego. Ale ważne, że fejm się zgadza u pracodawców.
odpowiedź