SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Deli2 rozszerza wysyłki na cały kraj

Delikatesy online Deli2l rozwijają działalność - rozpoczynają ogólnokrajową dostawę wysyłkową zamówionych produktów.

Article

Delikatesy premium Deli2 powstały w czwartym kwartale ubiegłego roku. Spółkę kontroluje spółkę fundusz Tower Investments,

Deli2 w całej Polsce

Do tej pory spółka oferowała swoje produkty w dostawie na terenie Warszawy i w jej okolicach oraz w Łodzi. Z początkiem października spółka uruchamia usługę wysyłkową na terenie całego kraju, która będzie realizowana z wykorzystaniem zewnętrznej firmy wysyłkowej UPS.

- Naszym celem jest realizacja kolejnych etapów rozwoju Deli2. W lipcu zwiększyliśmy zasięg o aglomerację łódzką. Obecnie idziemy krok dalej i uruchamiamy naszą ofertę w całym kraju, wykorzystując usługę wysyłkową. Dostawę w takiej formie będziemy realizować we współpracy z zewnętrzną firmą kurierską. Zasady złożenia zamówienia pozostają niezmienne, zwiększy się jednak czas dostawy o jedną dobę niezbędną firmie kurierskiej na dostarczenie paczki w dowolne miejsce w kraju - mówi Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Deli2 i Tower Investments.

Klienci mogą zamawiać w Deli2 mięso, ryby, sery, różnego rodzaju przetwory z warzyw i owoców oraz dania restauracyjne od Adama Gesslera. Towar przewożony jest w specjalnych opakowaniach chłodniczych.

Deli2 oferuje produkty od ponad 30 dostawców, m.in. manufaktur, sklepów specjalistycznych, winiarni, piekarni, czy sklepów z żywnością ekologiczną.

Milion złotych na dalszy rozwój Deli2

Środki na kontynuację rozwoju firmy i dokapitalizowanie bieżących procesów pochodzą z tegorocznej emisji prywatnej Deli2, w ramach której spółka z sukcesem pozyskała 1 mln zł.

- Naszym celem na najbliższe lata jest dotarcie do 10 mln klientów i  rozwój platformy sprzedażowej deli2.pl o kolejne kategorie produktów, m.in. produkty chemiczne, kosmetyki. Chcemy, aby w naszym e-sklepie klient znalazł różnorodny asortyment niezbędny każdego dnia. Obecnie oferujemy realizowane samodzielnie dostawy w ciągu 24 h na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi, jednak w przyszłości chcemy rozszerzyć tę działalność o kolejne aglomeracje: Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Poznań, Katowice – mówi Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Deli2 i Tower Investments.

W pierwszej połowie września br. Deli2 podpisała list intencyjny z Farmer Direct – właścicielem platformy Lokalny Rolnik, która oferuje świeże i sprawdzone produkty od małych gospodarstw.

Dołącz do dyskusji: Deli2 rozszerza wysyłki na cały kraj

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl