SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Digital Network wraca do dywidendy, wypłaci 3 mln zł

Spółka cyfrowej reklamy zewnętrznej Digital Network (dawniej 4Fun Media) z zeszłorocznego zysku netto przekaże akcjonariuszom 3,04 mln zł dywidendy, po 73 groszy na akcję.

Article

Dzień ustalenia prawa do dywidendy wyznaczono na 5 lipca, a jej wypłatę na 13 lipca. Większościowym akcjonariuszem Digital Network jest Epicom, ma walory stanowiące 64,21 proc. kapitału i głosów na walnym zgromadzeniu.

Walne spółki zdecydowało też, że 4,51 mln zł z jej jednostkowego zysku netto w ub.r. zasili kapitał zapasowy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W czwartek po godz. 13 kurs Digital Network wynosił 12,21 zł, przy takiej cenie stopa dywidendy to 6 proc.

Spółka wypłaci dywidendę pierwszy raz od 2018 roku, wtedy przekazała inwestorom 2,44 mln zł (po 60 groszy na akcję). Na początku ub.r. zmieniła nazwę z 4Fun Media do Digital Network i skupiła na sektorze cyfrowej reklamy zewnętrznej

W ujęciu skonsolidowanym Digital Network osiągnęła w ub.r. wzrost przychodów z 35,32 do 48,39 mln zł i zysku netto z 10,07 do 10,9 mln zł. Natomiast w pierwszym kwartale br. zanotowała 9,86 mln zł wpływów i 1,33 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Digital Network wraca do dywidendy, wypłaci 3 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl