SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wielka siła małych gestów w kampanii #DobryKierowca PKN Orlen

Pod hasłem #DobryKierowca ruszyła kampania wizerunkowa PKN Orlen w której koncern promujeą swoje działania prospołeczne. Akcję przygotowała agencja Red8 Advertising.

Article

Ochrona środowiska, bezpieczeństwo, zdrowie i wsparcie społeczności lokalnych - to tematy, na które zwraca uwagę PKN Orlen w najnowszej kampanii #DobryKierowca.

- W PKN Orlen dążymy do spójności celów biznesowych i społecznych. Nasza kampania pokazuje jak osiągamy ten cel w praktyce. Podejmujemy działania, które budują wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie, a jednocześnie wzmacniamy naszą relację z klientami - powiedziała Agata Górnicka, dyrektor biura relacji z otoczeniem w PKN Orlen.

W ramach ogólnopolskiej akcji, reklamy pojawią się w prasie, telewizji, internecie i na billboardach. Specjalnie dla płocczan, PKN Olren przygotował osobne działania komunikacyjne, których celem jest zaprezentowanie prośrodowiskowych inicjatyw koncernu. Mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego dowiedzą się z nich m.in., że na terenach bezpośrednio graniczących z zakładem żyją różne gatunki zwierząt, a także pszczoły, od których pozyskany miód spełnia wszystkie normy jakości.

Kampania wystartowała 16 września i potrwa do końca października.  Za przygotowanie spotu oraz kreację odpowiedzialna była agencja Red8 Advertising.

Zarys merytoryczny kampanii został przygotowany wspólnie przez obszar Marketingu; Biuro Ochrony Środowiska i Biuro Relacji z Otoczeniem, które w PKN Orlen odpowiada za obszar CSR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wielka siła małych gestów w kampanii #DobryKierowca PKN Orlen

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pan T
Motory, quady, awionetki, helikoptery, samochody z tjuningowanymi wydechami, motolotnie, skutery wodne, motorówki, dmuchawy, piły, kosiarki, sekatory spalinowe - całe to tałatajstwo generujące nadmierny i niepotrzebny hałas powinno zostać przetopione na łyżeczki.
0 0
odpowiedź