Trzeci sezon „Down the road” jeszcze w tym roku w Player.pl. Startują castingi

Pod koniec 2021 roku w serwisie Player.pl pojawi się trzeci sezon programu „Down the road”, który ponownie poprowadzi Przemysław Kossakowski - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do projektu.

MK
MK
Udostępnij artykuł:
Trzeci sezon „Down the road” jeszcze w tym roku w Player.pl. Startują castingi

„Down the road” to polska wersja belgijskiego formatu. Audycja opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemysławem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzają się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

Pierwszy sezon cyklu w TTV oglądać można było wiosną ub.r. Drugi trafił do oferty Player.pl 10 stycznia br., a premierowe odcinki w stacji właśnie są emitowane.

Trzeci sezon pod koniec roku w Player.pl

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że program będzie kontynuowany, trzeci sezon ma mieć premierę w serwisie Player.pl pod koniec 2021 roku.

Nowe odcinki „Down the road” ponownie poprowadzi Przemysław Kossakowski. - Trzecia odsłona Down the Road powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z ludzi o niezwykłym potencjale, którzy potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia - komentuje Przemysław Kossakowski. - Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać - dodaje.

Wystartowały castingi

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do trzeciej edycji programu. Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie downtheroad.pl.

Za produkcję trzeciej serii polskiej wersji projektu odpowiada firma Wiernik Pro (drugą transze odcinków realizowana była przez GPlus Production).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/kanapowcy-drugi-sezon-ttv-kiedy-emisja-opinie,7170355785119873a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Lawina gróźb wobec dziennikarza "Wyborczej". Wiąże to z tekstem o Cenckiewiczu

Lawina gróźb wobec dziennikarza "Wyborczej". Wiąże to z tekstem o Cenckiewiczu

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych