SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Drogi tvn 24

tvn 24 zdecydował się na podniesienie cen emisji reklam średnio o ok. 15%

Od 1 września Biuro Reklamy TVN24 wprowadza nowy cennik emisji materiałów reklamowych na antenie stacji. TVN24 zdecydował się na podniesienie cen emisji reklam średnio o ok. 15%. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

- Przemawia za tym znaczący wzrost zasięgu stacji w ostatnim roku, szczególnie po wejściu TVN24 w maju br. do największej telewizji kablowej UPC oraz silna pozycja tego medium na tle oglądalności kanałów telewizyjnych dystrybuowanych przez platformy cyfrowe i sieci telewizji kablowych - informuje tvn 24.

Zdaniem nadawcy zmiany w cenniku dotyczą również uporządkowania systemu sprzedaży i dostosowania oferty do potrzeb reklamodawców oraz domów mediowych.

W nowym cenniku utrzymany zostaje podział sprzedaży na spotową i pakiety spotów. Poza dotychczas istniejącymi pakietami ilościowymi spotów w liczbie 50 i 100 wprowadzone zostają dodatkowe 25 i 75. Dokładniej zostały ustalone proporcje emisji spotów pomiędzy poszczególne pory emisji w ciągu dnia. Zwiększono ilość pasm w cenniku i dostosowano do niej zmianę wartości emisji spotów w pasmach.

- Wraz ze zmianą cennika TVN24 wprowadza do swojej oferty listę programów przeznaczonych do sponsorowania - dotyczy to zarówno programów emitowanych na antenie jak i planowanych pozycji programowych. Rozwijana będzie również sekcja sprzedaży specjalnej odpowiedzialna za współpracę z klientami przy nietypowych projektach reklamowych, często realizowanych z innymi mediami z Grupy ITI - mówi Katarzyna Kulak z tvn 24.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Drogi tvn 24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl