SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ECCO Network z On Board PR

Firma On Board PR została wyłącznym polskim reprezentantem ECCO International Communications Network - międzynarodowej sieci firm public relations

Od 1 stycznia b.r. On Board PR - firma specjalizująca się w doradztwie public relations - reprezentuje na terenie kraju międzynarodową sieć ECCO International Communications Network. Na mocy zawartej umowy On Board PR dołącza jednocześnie do grona kilkudziesięciu firm PR z całego świata zrzeszonych w ECCO Network. Współpraca z ECCO Network umożliwia firmie On Board PR realizację działań PR na całym świecie.

ECCO International Communications Network to jedna z największych międzynarodowych sieci zorientowanych na realizację działań komunikacyjnych w wymiarze globalnym. Sieć ECCO Network jest reprezentowana w 28 krajach obejmując swoim działaniem Europę, Amerykę, Azję i Afrykę. Według rankingu tygodnika branżowego "PR Week" z 2004 r. ECCO Network to 4-ta względem wielkości sieć firm public relations w Europie. Wśród międzynarodowych klientów ECCO Network są m.in.: Cartoon Network, Coca Cola, Deutche Telekom, IBM, Marconi, Nokia, Regus, Samsung, Sony Computer Entertainment, Toshiba, Visa International, Xerox.

Dołączenie On Board PR do ECCO Network to oprócz zwiększenia możliwości w zakresie międzynarodowych działań, dostęp do bogatych doświadczeń i know-how firm zrzeszonych w ECCO Network. Równocześnie firma On Board PR będzie odpowiedzialna za koordynację wszystkich projektów realizowanych przez ECCO Network na terenie Polski.

"Zaproszenie On Board PR do reprezentowania ECCO Network na terenie Polski jest wyrazem rozwoju firmy, także w zakresie naszej oferty" - mówi Norbert Ofmański, dyrektor zarządzający On Board PR - "Dzięki nawiązanej współpracy jesteśmy w stanie zaplanować i koordynować skuteczne działania PR w dowolnej części świata".
 
Współpracę z ECCO Network rozpoczął udział On Board PR w realizacji międzynarodowego projektu z obszaru Corporate Communications dla firmy Sanitec - jednego z największych europejskich producentów ceramiki łazienkowej. Poza Polską projekt realizowany był przez sieć ECCO Network w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji oraz we Włoszech. Bezpośrednią decyzję Zarządu ECCO Network w sprawie podpisania umowy z On Board PR poprzedził udział reprezentantów firmy w międzynarodowej konferencji organizowanej przez ECCO Network w Budapeszcie w październiku 2004 r.

Sieć ECCO Network powstała w w 1989 roku. Główną siedzibą ECCO Network jest Londyn. Sieć jest reprezentowana przez firmy z kilkudziesięciu krajów, m.in. Austrii, Belgii, Bułgarii, Chin, Danii, Japonii, Egiptu, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Węgier, Włoch, Norwegii, Portugalii, RPA, Singapuru, Szwecji, Szwajcarii, Syrii, Wielkiej Brytanii, USA. Łączne przychody ECCO Network przekroczyły w 2002 roku 28 milionów Euro. Swoją filozofię ECCO Network określa jako tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji oparte na gruntownym zrozumieniu lokalnych rynków.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ECCO Network z On Board PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl