SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Edyta Herbuś nową gwiazdą stacji TVP Kobieta

W wiosennej ramówce kanału TVP Kobieta znajdzie się nowy program „Tańcząca ze światem”, który poprowadzi Edyta Herbuś. Pojawią się nowe odcinki cyklu Marty Manowskiej „Kobiety w drodze” czy programu „Taka jak Ty” Mateusza Szymkowiaka.

Edyta Herbuś; fot. AKPAEdyta Herbuś; fot. AKPA

W swoim programie Edyta Herbuś poszukuje etnicznych rytmów danego kraju. Poprzez taniec znajduje klucz do jego mieszkańców, ich historii, mentalności, kultury oraz obyczajów. Istotnym przesłaniem magazynu jest również piękno planety i jej ochrona. Program ma charakter dokumentalny, co pozwoliło uchwycić prawdę życia w każdym z odwiedzanych krajów.

- Kobiece spojrzenie na tradycję, zawieranie ślubów, postrzeganie kobiety w danym regionie oraz rozmowy o tradycjach związanych z lokalnymi obrzędami to główne składowe tego programu - podaje TVP. Cykl został zrealizowany w różnych miastach i regionach Tunezji.

Pomysłodawcą i reżyserem cyklu "Tańcząca ze światem" jest Piotr Poraj Poleski, a współautorką - Anna Szałańska. Emisja w czwartki o 17.25 od 2 marca br.

Edyta Herbuś prowadzi obecnie w TVP2 program „You Can Dance - nowa generacja”. Jest tancerką i aktorką. Występowała w przeszłości w "Tańcu z Gwiazdami" w TVN. Grała w m.in. serialach "Klan", "Pierwsza miłość" czy "Tylko miłość".

W ramówce znajdzie się też piąty sezon programu „Kobiety w drodze”, w którym Marta Manowska rozmawiać będzie z kolejnymi inspirującymi kobietami, a wśród poruszanych tematów nie zabraknie tych najbardziej aktualnych - pomocy osobom z depresją, dotkniętych niepełnosprawnością oraz zmagających się z uzależnieniami.

Wśród bohaterek cyklu widzowie zobaczą m.in.: Oksanę Nechyporenko (szefową Centrum Koordynacji Kryzysowej w Warszawie), Elżbietę Ficowską (działaczkę społeczną uratowaną z warszawskiego getta), Magdę Szałańską (ratowniczkę medyczną) czy Barbarę Konarską (opiekuje się na co dzień autystycznym dzieckiem). Emisja w środy o 17.25 od 1 marca.

TVP Kobieta od maja pokazywać będzie też kolejny sezon talk show „Taka jak ty”, w którym Mateusz Szymkowiak zaprasza do szczerej rozmowy kobiety ze świata kultury, rozrywki oraz sportu. Bohaterki programu opowiadają nie tylko o dokonaniach zawodowych, lecz przede wszystkim o swoich doświadczeniach życiowych, rodzinie i pasjach. Wśród gości znajdą się m.in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Bonda, Teresa Lipowska, Otylia Jędrzejczak, Alicja Węgorzewska oraz Karolina Bielawska.

TVP Kobieta to kanał o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Stacja rozpoczęła nadawanie 8 marca 2021 roku.

Dołącz do dyskusji: Edyta Herbuś nową gwiazdą stacji TVP Kobieta

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Grzesiok
Szymkowiak Herbusiem przegiął...przestańcie!
odpowiedź
User
Groszek
Szymkowiak Herbusiem przegiął...przestańcie!
odpowiedź
User
Kalvos
I teraz pytanie: czy naprawdę trzeba zatrudniać celebrytki typu Kubicka, Herbuś i płacić im nie małe pieniądze? Czy naprawdę w TVP nie ma niedowartościowanych prezenterek czy dziennikarek lifestylowych, którym można dać szansę? Podejrzewam, że poziom wku…niezadowolenia takiej Agaty Konarskiej osiąga Himalaje. Stale na marginesie od około 25 lat.
odpowiedź