SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Edyta Herbuś nową gwiazdą stacji TVP Kobieta

W wiosennej ramówce kanału TVP Kobieta znajdzie się nowy program „Tańcząca ze światem”, który poprowadzi Edyta Herbuś. Pojawią się nowe odcinki cyklu Marty Manowskiej „Kobiety w drodze” czy programu „Taka jak Ty” Mateusza Szymkowiaka.

Edyta Herbuś; fot. AKPAArticle

W swoim programie Edyta Herbuś poszukuje etnicznych rytmów danego kraju. Poprzez taniec znajduje klucz do jego mieszkańców, ich historii, mentalności, kultury oraz obyczajów. Istotnym przesłaniem magazynu jest również piękno planety i jej ochrona. Program ma charakter dokumentalny, co pozwoliło uchwycić prawdę życia w każdym z odwiedzanych krajów.

- Kobiece spojrzenie na tradycję, zawieranie ślubów, postrzeganie kobiety w danym regionie oraz rozmowy o tradycjach związanych z lokalnymi obrzędami to główne składowe tego programu - podaje TVP. Cykl został zrealizowany w różnych miastach i regionach Tunezji.

Pomysłodawcą i reżyserem cyklu "Tańcząca ze światem" jest Piotr Poraj Poleski, a współautorką - Anna Szałańska. Emisja w czwartki o 17.25 od 2 marca br.

Edyta Herbuś prowadzi obecnie w TVP2 program „You Can Dance - nowa generacja”. Jest tancerką i aktorką. Występowała w przeszłości w "Tańcu z Gwiazdami" w TVN. Grała w m.in. serialach "Klan", "Pierwsza miłość" czy "Tylko miłość".

W ramówce znajdzie się też piąty sezon programu „Kobiety w drodze”, w którym Marta Manowska rozmawiać będzie z kolejnymi inspirującymi kobietami, a wśród poruszanych tematów nie zabraknie tych najbardziej aktualnych - pomocy osobom z depresją, dotkniętych niepełnosprawnością oraz zmagających się z uzależnieniami.

Wśród bohaterek cyklu widzowie zobaczą m.in.: Oksanę Nechyporenko (szefową Centrum Koordynacji Kryzysowej w Warszawie), Elżbietę Ficowską (działaczkę społeczną uratowaną z warszawskiego getta), Magdę Szałańską (ratowniczkę medyczną) czy Barbarę Konarską (opiekuje się na co dzień autystycznym dzieckiem). Emisja w środy o 17.25 od 1 marca.

TVP Kobieta od maja pokazywać będzie też kolejny sezon talk show „Taka jak ty”, w którym Mateusz Szymkowiak zaprasza do szczerej rozmowy kobiety ze świata kultury, rozrywki oraz sportu. Bohaterki programu opowiadają nie tylko o dokonaniach zawodowych, lecz przede wszystkim o swoich doświadczeniach życiowych, rodzinie i pasjach. Wśród gości znajdą się m.in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Bonda, Teresa Lipowska, Otylia Jędrzejczak, Alicja Węgorzewska oraz Karolina Bielawska.

TVP Kobieta to kanał o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Stacja rozpoczęła nadawanie 8 marca 2021 roku.

Dołącz do dyskusji: Edyta Herbuś nową gwiazdą stacji TVP Kobieta

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kalvos
I teraz pytanie: czy naprawdę trzeba zatrudniać celebrytki typu Kubicka, Herbuś i płacić im nie małe pieniądze? Czy naprawdę w TVP nie ma niedowartościowanych prezenterek czy dziennikarek lifestylowych, którym można dać szansę? Podejrzewam, że poziom wku…niezadowolenia takiej Agaty Konarskiej osiąga Himalaje. Stale na marginesie od około 25 lat.
odpowiedź
User
Jurek
Przestańcie już gwiazda od kiedy gwiazda brak pomysła mają już TVP
odpowiedź
User
Trobek
Jakie dno po prostu dno
odpowiedź