SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

eo Networks - Przebojem przez przetargi

Warszawska firma technologiczna eo Networks wygrała dwa przetargi na wdrożenie oprogramowania typu CMS. Autorski system zarządzania treścią (eoCMS) został wybrany przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty (URTiP) oraz Urząd Służby Cywilnej (USC).

Obie umowy przewidują także przygotowanie projektów graficznych. Przewidywany termin startu nowego serwisu URTiP to koniec grudnia. Natomiast strony USC zobaczymy w sieci w pierwszym kwartale 2003 roku. Oba przetargi były pierwszymi tego typu konkursami, w których eo Networks brała udział, choć swoje rozwiązania oferuje już takim komercyjnym klientom jak MTV Polska czy Gruner und Jahr.

„Udział w przetargach publicznych wiąże się nie tylko z oceną oferty technologicznej, ale także przejściem procesu drobiazgowej kontroli spółki, jej finansów i struktury. Nasza wygrana jest dowodem na to jak stabilną pozycję udało nam się uzyskać w ciągu dwóch lat działalności, mimo ciężkiej sytuacji na rynku” – mówi Stefan Batory, prezes spółki eo Networks.

eoCMS jest flagowym i najbardziej rozwijanym produktem firmy. Największą jego zaletą jest intuicyjny interface, który umożliwia pełne zarządzanie zaawansowanymi serwisami internetowymi, osobom nie posiadającym żadnych specjalnych umiejętności.

„Zależało nam na stworzeniu bardziej dynamicznego serwisu. eo Networks złożyło najciekawszą ofertę. Przekonało nas doświadczenie zespołu i projekty jakie już wykonali. Nie bez znaczenia były także zaproponowane przez eo Networks terminy realizacji” – mówi Jacek Strzałkowski – Naczelnik Wydziału Prasowego URTiP. Podobne opinie wygłaszają przedstawiciele Urzędu Służby Cywilnej. „Oferta eo Networks okazała się najlepsza spośród ośmiu, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszenie o przetargu. Zaproponowane rozwiązania wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Nie bez znaczenia okazała się też przystępna cena, jaką firma zaoferowała” - podkreśla Wojciech Zawadzki, naczelnik Wydziału Informacji i Promocji.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: eo Networks - Przebojem przez przetargi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl