SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Estimage dla EL2

Estimage PR zapowiada podbój mediów dla EL2

Estimage Public Relations rozpoczyna intensywne działania z zakresu relacji z mediami dla swojego nowego klienta specjalistę z dziedziny marketingu mobilnego. Od lutego pełną parą ruszyła współpraca z EL2 - liderem m-biznesu w Polsce.

Plany komunikacyjne na najbliższe miesiące koncentrują się na umacnianiu świadomości marki EL2 na znanych już rynkach oraz ekspansji na ich nowe obszary. Działania PR mają kształtować wizerunek firmy, jako lidera w obszarze m-biznesu, oferującego kompleksowe usługi na światowym poziomie. Planowana jest szeroka akcja informacyjna, dotycząca nowych produktów i usług. Równocześnie firma EL2 prowadzić będzie edukację w dziedzinie m-biznesu oraz marketingu mobilnego.

Pojęcia marketingu mobilnego i m-biznesu wymagają doprecyzowania i wyjaśnienia, gdyż nie są szeroko znane. Jednym z zadań Estimage Public Relations będzie wdrożenie tych pojęć oraz przedstawienie realnych korzyści, pozyskanych po zastosowaniu aplikacji EL2. Terminy te są używane na określenie wielu różnych zjawisk i obszarów działania. Oznaczają pozagłosowe możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w masowej komunikacji, a także transmisję danych z wykorzystaniem zastrzeżonych pasm. Kojarzą się zarówno z usługami świadczonymi przez operatorów telefonii komórkowej dla indywidualnych abonentów, jak i możliwościami dostępu na odległość do firmowych systemów informatycznych.

"Istotą marketingu mobilnego jest precyzyjne dotarcie do odbiorcy" - komentuje Andrzej Ziemiński, prezes EL2. "Jest to nie tylko podstawa gałęzi marketingu, ale jest to przede wszystkim klucz do rozwoju firmy" - dodaje Ziemiński. Oferuje bowiem nieograniczone wprost możliwości wykorzystania m.in.: w SMSowych kampaniach promocyjnych.

"O skuteczności marketingu mobilnego najlepiej świadczą wyniki akcji SMSowych przeprowadzonych przez EL2. Niezależnie od branży, dla której są prowadzone - liczby mówią same za siebie." - mówi Zofia Korecka-Rejczak, Estimage.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Estimage dla EL2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl