SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewakuacja z tygodnika "Ozon"?

Anna Moczulska i Szymon Hołownia, zastępcy redaktora naczelnego tygodnika "Ozon" (Ozon Media), złożyli we wtorek wypowiedzenia.

Stało się to po tym, jak 16 lipca 2005 r. prezes spółki Ozon Media Jan Dybczyński i redaktor naczelny tygodnika "Ozon" Dariusz Rosiak złożyli rezygnację ze stanowisk.

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy postanowiło, że nowym prezesem Ozon Media został Michał Jeżewski związany z kwartalnikiem Fronda, natomiast nowym redaktorem naczelnym Grzegorz Górny - do tej pory redaktor naczelny kwartalnika Fronda.

Zmiana ta była podyktowana niezadowalającymi wynikami sprzedaży.

Jak tłumaczy Anna Moczulska musieli postąpić honorowo, gdyż był to projekt który przygotowali wspólnie z Dybczyńskim i Rosiakiem.

- Kończę ten numer i od przyszłej środy nie ma mnie w pracy - powiedział "GW" Szymon Hołownia. O przyczynach tej decyzji nie chciał rozmawiać. - To kwestia wizji pisma - uciął.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewakuacja z tygodnika "Ozon"?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl