SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Reality-show „Farma” od 17 stycznia w Polsacie

Od poniedziałku, 17 stycznia w dni powszednie o godz. 20.00 Polsat emitować będzie nowy reality-show „Farma”, który będzie nadawany pięć razy w tygodniu - w dni powszednie o godz. 20.00. Gospodyniami cyklu są Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. Właśnie został udostępniony oficjalny zwiastun produkcji.

Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska w programie „Farma”; fot. Kala KielbasinskaArticle

„Farma” to polska wersja szwedzkiego formatu z 2001 roku z portfolio Strix. Lokalne wersje show wyprodukowano w kilkudziesięciu krajach świata, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Turcji.

Constantin Entertainment Polska producentem polskiej wersji

Nad polską edycją reality-show od kilku miesięcy pracuje Telewizja Polsat we współpracy z Constantin Entertainment Polska. Roboczo projekt nazywał się „Życie na wsi”.

W programie bierze udział kilkanaście osób, którzy na co dzień żyją w dużych miastach. Uczestnicy zamieszkują w gospodarstwie rolnym. Są odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem jest wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych, a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku rejestrowany jest przez kamery i mikrofony.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Uczestnicy w trakcie trwania audycji mają za zadanie przetrwać w opuszczonym gospodarstwie rolnym z ograniczonymi zasobami, bez dostępu do nowych technologii, narzędzi elektrycznych oraz mediów takich jak prąd, bieżąca woda, ogrzewanie. Wszelkie udogodnienia lub ułatwienia zdobywane są przez uczestników własną pracą w gospodarstwie zgodnie z instrukcjami ekspertów lub dzięki udziałowi w zadaniach zręcznościowych.

Każdy etap rozgrywki kończy się nominacją uczestników do „pojedynków”. Po przeprowadzeniu takiego „pojedynku” osoba przegrywająca kończy swój udział w audycji i opuszcza gospodarstwo. Najlepszy uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł, a także tytuł „Super Farmera”.

Zdjęcia do pierwszej polskiej edycji programu realizowane były wczesną jesienią br. na terenie Puszczy Noteckiej.

Gospodyniami „Farmy” są influencerka Ilona Krawczyńska i modelka Marcelina Zawadzka, która od 2014 do 2020 roku związana była z Telewizją Polską.

Emisja od 17 stycznia

„Farma” w Polsacie będzie emitowana od 17 stycznia. Reality-show będzie można oglądać pięć razy w tygodniu - w dni powszednie o godz. 20.00. Każdy odcinek będzie trwać godzinę.

Poszukiwania uczestników do programu odbywały się latem, a zdjęcia były realizowane wczesną jesienią. Według wstępnych założeń „Farma” miała trafić do przyszłorocznej wiosennej ramówki Polsatu.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 8,36 proc.

Dołącz do dyskusji: Reality-show „Farma” od 17 stycznia w Polsacie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lis
Fajnie że zimą coś nowego w tv. Chętnie obejrzę
odpowiedź
User
Drekszak
Mieszczuchy na wsi he he będzie beka
odpowiedź