Finały Miss Polski 2016, Miss Supranational 2016 i Mister Supranational 2016 w Polsacie

W pierwszy weekend grudnia Polsat pokaże finały trzech konkursów: międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2016 oraz, organizowanego po raz pierwszy, Mister Supranational 2016, a także Miss Polski 2016.

asz
asz
Udostępnij artykuł:
Finały Miss Polski 2016, Miss Supranational 2016 i Mister Supranational 2016 w Polsacie

Finał ósmej edycji konkursu Miss Supranational 2016 z udziałem 80 najpiękniejszych kobiet świata odbędzie się 2 grudnia w piątek, w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdrój. Polskę reprezentuje Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. Na gali, którą poprowadzą Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reevs i Ivan Podrez, wystąpią: Michał Szpak, Andrzej Cierniewski, zespół Pectus oraz finaliści 7.edycji „Must Be the Music. Tylko Muzyka” - duet Dharni i K-Leah. Transmisja na antenie Polsatu rozpocznie się o godz. 20.00. Oprócz Polsatu będą ją transmitowały stacje telewizyjne z około 100 krajów na świecie.

Dzień później, w sobotę 3 grudnia, Polsat pokaże finał konkursu Mister Supranational, który organizowany jest po raz pierwszy. O ten tytuł rywalizuje 40 kandydatów z całego świata. Polskę reprezentuje Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. W koncercie finałowym wystąpią: zespół Blue Cafe, argentyński artysta Patricio Arellano oraz wokalistka Monika Lewczuk, jedyna Polka, która zdobyła koronę Miss Supranational w 2011 roku. Kandydaci do tytułu, którzy znajdą się w pierwszej dziesiątce, zaprezentują występ z tancerkami z zespołu Tomasza Barańskiego. Galę poprowadzą Davina Reeves i Kamil Baleja. Transmisja na antenie Polsatu rozpocznie się o godz. 20.00.

W niedzielę 4 grudnia w Polsacie zobaczymy finał konkursu Miss Polonia 2016. O tytuł najpiękniejszej Polki rywalizują 24 finalistki, wybrane w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski. Koronę zdobywczyni tytułu Miss Polski 2016 przekaże ustępująca miss - Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 i TOP 15 Miss International 2016, a na gali wystąpią: Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski - znany z powracającego na antenę Polsatu programu „Idol” oraz czołowi polscy tancerze: Tomasz Barański i Rafał Maserak. Galę Miss Polski 2016 poprowadzi Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz. Relacja na żywo w Polsacie rozpocznie się o 20.00. Za scenariusz i reżyserię wszystkich trzech widowisk odpowiada Szymon Łosiewicz.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nie będzie szybkich blokad treści w polskim internecie. Wskazano 27 czynów zabronionych

Nie będzie szybkich blokad treści w polskim internecie. Wskazano 27 czynów zabronionych

Połowa TikToka w USA sprzedana. Tego samego inwestora może mieć właściciel TVN

Połowa TikToka w USA sprzedana. Tego samego inwestora może mieć właściciel TVN

Polskie Radio 24 z nową oprawą dźwiękową

Polskie Radio 24 z nową oprawą dźwiękową

Nowa prezes PwC w CEE. Agnieszka Gajewska zastąpi Adama Krasonia

Nowa prezes PwC w CEE. Agnieszka Gajewska zastąpi Adama Krasonia

New Balance MADE in USA
Materiał reklamowy

New Balance MADE in USA

Dorota Wysocka-Schnepf stawia na YouTube'a. "Poczucie powinności wobec prawdy" [TYLKO U NAS]

Dorota Wysocka-Schnepf stawia na YouTube'a. "Poczucie powinności wobec prawdy" [TYLKO U NAS]