SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Forbes" zamiast gazety "Profit"

Axel Springer Polska wydawcą polskiej edycji "Forbes"

16 grudnia br. na rynku ukaże się pierwszy numer polskiej edycji magazynu ekonomicznego "Forbes". Stosowna umowa licencyjna podpisana została między amerykańskim wydawcą Forbes Inc. i Axel Springer Polska.

- Cieszymy się, że możemy poszerzać współpracę między naszym wydawnictwem, a grupą Axel Springer. Liczymy, że "Forbes" odegra kluczową rolę w opisywaniu i komentowaniu zmian gospodarczych zachodzących w Polsce - mówi Steve Forbes, redaktor naczelny "Forbesa".

- Czuję się zaszczycony, że będziemy mogli tworzyć najbardziej prestiżowy magazyn ekonomiczny. Ze swojej strony wniesiemy przede wszystkim blisko czteroletnie doświadczenia najchętniej czytanego miesięcznika biznesowego w Polsce - dodaje Marcin Piasecki, redaktor naczelny Profitu/"Forbesa".

Zdaniem ASP "Forbes" będzie koncentrował się na polskiej problematyce gospodarczej, ale będzie też nawiązywał do amerykańskiej edycji magazynu. Dotychczasowa formuła poszerzona zostanie przede wszystkim o unikalne rankingi "Forbes'a", analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu. W polskiej edycji  nie zabraknie cenionych przez czytelników działów Sukcesy i Porażki, Strategie i Zarządzanie, Praca i Kariera, Twoje Pieniądze, Twoja Firma czy Styl Życia.

"Forbes" to prestiżowy amerykański magazyn o światowej renomie poświęcony tematyce biznesowej. Jego pierwszy numer ukazał się na rynku w 1917 roku. Znany jest na świecie przede wszystkim z publikacji różnorodnych rankingów. Autorzy  to światowe autorytety biznesu. "Forbes" Polska będzie ósmym nieanglojęzycznym wydaniem magazynu, ukazującego się już m.in. w Brazylii, Japonii, Chinach, Korei i Rosji, przy czym w tym ostatnim kraju we współpracy z grupą Axel Springer.

Dołącz do dyskusji: "Forbes" zamiast gazety "Profit"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl