SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Forum Ekonomiczne on-line

Serwis internetowy poświęcony zagadnieniom związanym z tegoroczną edycją Forum Ekonomicznego

Na zlecenie Instytutu Wschodniego, organizatora Forum Ekonomicznego, agencja OS3 multimedia przygotowała serwis internetowy poświęcony w całości zagadnieniom związanym z tegoroczną edycją Forum oraz jego kilkunastoletnią historią. XIV Forum Ekonomiczne odbędzie się we wrześniu, w Krynicy-Zdrój pod hasłem "Europejskie wyzwania - bezpieczeństwo, solidarność, efektywność". Weźmie w nim udział około 1500 uczestników - polityków, ekonomistów, szefów firm, naukowców i przedstawicieli mediów z 35 krajów. Przy realizacji tego przedsięwzięcia Instytut Wschodni współpracuje z partnerami (instytucjami i firmami z Polski i zagranicy), którzy wnoszą swój merytoryczny i technologiczny wkład. OS3 multimedia jest również jednym z tegorocznych partnerów Forum.

"Ze względu na specyfikę przekazywanych treści i zawartość merytoryczną, zbudowaliśmy stronę przejrzystą i funkcjonalną z intuicyjną nawigacją. Minimalizm grafiki i stonowana kolorystyka, wpływają na czytelność serwisu i podkreślają biznesowy wizerunek Forum, jako spotkania międzynarodowego, prestiżowego, z tradycjami. Dla gości zagranicznych opracowaliśmy informacje w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i francuskim." - powiedział Marcin Maj Client Service Director OS3 multimedia.

"Zależało nam, aby serwis internetowy Forum Ekonomicznego zachęcał czytelnością, przyjazną nawigacją i grafiką. Bardzo dobre reakcje użytkowników na nową stronę, stworzoną przez OS3 multimedia, są najlepszą jej oceną." - Barbara Pudło, wiceprezes Instytutu Wschodniego.

Strona zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące tegorocznej edycji Forum i jej organizatorów, a także archiwa z poprzednich lat. Udostępnia również opinie o dotychczasowych edycjach Forum, zarówno te wypowiadane przez samych uczestników, jak i przez media. Powstał również odrębny dział poświęcony partnerom poszczególnych edycji Forum w latach 2002, 2003 i 2004.

"Zarówno partnerstwo, jak i przygotowanie serwisu dla uczestników Forum, którzy reprezentują głównie kraje europejskie, ale także Azję i Amerykę Północną, są dla nas kolejnym etapem w działaniach wychodzących poza granice Polski. Poprzez takie projekty realizujemy nasze idee rozwoju globalnego i wychodzimy naprzeciw możliwościom jakie dają spotkania biznesowe z innymi członkami Unii Europejskiej." - powiedział Tomasz Pruszczyński prezes OS3 multimedia.

OS3 multimedia to agencja interaktywna specjalizująca się w budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez internet i nowe media. Przy tworzeniu stron internetowych zaufali nam .in.: Siemens mobile, MediaMarkt, Agros Nova, Reporter, US Pharmacia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Forum Ekonomiczne on-line

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl