SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Internetowa licytacja dla potrzebujących

30 marca 2004r. rozpoczęła się licytacja powierzchni reklamowych podarowanych przez wydawnictwa Agora oraz Bauer na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Dochód ze sprzedaży podarowanych Komitetowi powierzchni reklamowych zostanie w całości przeznaczony na pomoc pedagogiczną, psychologiczną, prawną oraz seksuologiczną dzieciom i ich rodzinom. Za prawidłowy przebieg aukcji odpowiada firma kurierska STOLICA.

"Aby skutecznie pomagać - musimy mieć odpowiednie do potrzeb fundusze. Mam ogromną nadzieję, że ten projekt - zrealizowany dzięki życzliwości Wydawnictw Bauer i Agora S.A., a także naszego partnera logistycznego Messenger Service Stolica SA, pozwoli na dalszą efektywną pracę na rzecz naszych podopiecznych" - mówi Magdalena Stachowiak, z Komitetu Ochrony Praw Dziecka, koordynator projektu Licytacja.

Celem projektu LICYTACJA jest zgromadzenie środków finansowych na działalność statutową Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Dochód z niej przeznaczony będzie w całości na pomoc dziecku i jego rodzinie. Internetowa aukcja, na stronach www.stolica.pl/kopd potrwa 14 dni, jej zakończenie nastąpi 13 kwietnia 2004r., o godzinie 9:00. W tym czasie, przez całą dobę, każdy upoważniony będzie mógł wziąć w niej udział oraz śledzić jej przebieg.

Dostarczycielem kompleksowych usług kurierskich i logistycznych niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia tej Licytacji jest Messenger Service STOLICA SA. Przez cały czas jej trwania pracownicy Stolicy będą odpowiedzialni za wszystkie procesy informatyczne, bezpieczeństwo danych oraz bezawaryjną pracę systemu odpowiedzialnego za prawidłowy przebieg licytacji. Kurierzy STOLICY doręczą do siedziby Komitetu Ochrony Praw Dziecka darmowe przesyłki zawierające formularze zgłoszeniowe firm przystępujących do Licytacji.

Korzyści, jakie mogą odnieść firmy biorące udział w Licytacji to poza satysfakcją z udzielenia pomocy KOPD również kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy społecznie zaangażowanej. Na zakupionej powierzchni może zostać umieszczone także logo Licytacji, logo Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz informacja o wsparciu jego działalności. Ceny sprzedawanych powierzchni reklamowych będą bardzo atrakcyjne. Poparcie dla idei Licytacji wyraziło już wiele firm oraz osób ze świata kultury. - Miłe jest poczucie, że można zrobić coś dobrego dla innych. Z czysto egoistycznych pobudek pragniemy nieraz być lepsi. Dzięki współpracy z Komitetem Ochrony Praw Dziecka czuję się lepszą osobą, a jako matka śmielej patrzę w przyszłość świata, który na co dzień wydaje się być przerażający. - mówi Kayah. 
www.stolica.pl/kopd
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internetowa licytacja dla potrzebujących

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl