SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Isobar zrealizuje globalną kampanię promującą Egipt, również w Polsce

Egipska Rada Promocji Turystyki (ETPB) wybrała agencję Isobar (należącą do Dentsu Aegis Network) jako globalną agencję cyfrową.

Zadaniem Isobar będzie promowanie turystyki w Egipcie. W tym celu została opracowana międzynarodowa strategia w zakresie social mediów, content marketingu, experience marketingu i mediów cyfrowych.

Obejmuje ona 17 kluczowych rynków, wśród których są m.in. Chiny, Japonia, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Szwecja, Czechy, Polska, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Indie, USA, Wielka Brytania. Działania mają być skoncentrowanie na mediach cyfrowych i umocnieniu lojalności wobec marki.

Isobar będzie odpowiedzialne za działania mające przyspieszyć rozwój turystyki w Egipcie poprzez dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań, które stymulują zaangażowanie, transakcje i lojalność. Agencja planuje zastosować podejście oparte na danych do tworzenia, dystrybucji, pomiaru i optymalizacji treści dostosowanych do lokalnych odbiorców, które pokazują piękno, gościnność i przygodę w Egipcie.

Wykorzystując dane, Isobar dostarczy praktycznych informacji na temat odpowiednich kanałów cyfrowych i punktów styku. Panel M1, czyli zastrzeżone przez firmę Dentsu Aegis globalne badanie konsumenckie, ujawnił wykorzystanie określonych kanałów komunikacji i ich wpływ na podejmowanie decyzji przez klienta. Wykorzystując dane demograficzne konsumentów, nawyki związane ze stylem życia i codzienne nawyki, marki mogą uzyskać głębsze zrozumienie zachowań swoich klientów i tworzyć bardziej odpowiednie kontekstowo treści i doświadczenia cyfrowe.

 

Dołącz do dyskusji: Isobar zrealizuje globalną kampanię promującą Egipt, również w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl