SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marketingowcy Stowarzyszenia Wiosna przeszli do InFaktu

Jakub Marczyński po ponad 10 latach odszedł ze Stowarzyszenia Wiosna, gdzie był dyrektorem kreatywnym ds. mediów, influencerów i biznesu i wiceprezesem zarządu. Ze Stowarzyszenia odszedł także Piotr Nawrocki. Obaj menażerowie przeszli do firmy InFakt, zajmującej się rozwojem technologii dla księgowości.

Od lewej: Jakub Marczyński i Piotr Nawrocki Article

Jakub Marczyński objął w InFakcie nowo utworzone stanowisko communication & creative directora. Odpowiada za budowanie marki InFaktu, jej komunikację,  stronę kreatywną oraz współpracę z ambasadorami.

W Stowarzyszeniu Wiosna niemal od początku jego działania odpowiadał za kwestie marketingu, komunikacji i kreacji projektów Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. W ostatnich latach był dyrektorem kreatywnym ds. mediów, influencerów i biznesu i wiceprezesem zarządu stowarzyszenia. Był odpowiedzialny m.in. za współprace z mediami i influencerami, nadzór kreatywny kampanii promocyjnych, sposoringi, patronaty. W przeszłości był partnerem kreatywnym w agencji 4 O’Clock Interactive. Jest absolwentem zarządzania międzynarodowego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz etyki biznesu na Uniwersytecie Bolońskim.

Do zespołu marketingu InFaktu dołączył też w sierpniu Piotr Nawrocki, który objął stanowisko head of marketing.

Nawrocki dotychczas pracował w Stowarzyszeniu Wiosna, gdzie na stanowisku menedżera marketingu odpowiadał za performance i automation marketing. W InFakcie odpowiada za zarządzanie zespołem marketingu i kompetencje technologiczne (analityka, performance, SEO). Wraz z Marczyńskim ma rozwijać aktywności marketingowe InFaktu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marketingowcy Stowarzyszenia Wiosna przeszli do InFaktu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
onet
Piotr powodzenia! :- )
1 0
odpowiedź