SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jakub Wiech naczelnym serwisu Energetyka24.com

Jakub Wiech, dotąd wicenaczelny serwisu Energetyka24.com, jest od piątku 31 marca br. jego nowym redaktorem naczelnym - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpił na tym stanowisku Jakuba Kajmowicza, który odchodzi z Grupy Defence24.

Article

- Objęcie funkcji naczelnego po tak zasłużonym szefie, jak Jakub Kajmowicz to zarówno wielki zaszczyt, jak i wielka odpowiedzialność. Dołożę wszelkich starań, by serwis Energetyka24 dalej rozwijał się i odgrywał jeszcze ważniejszą rolę - jako medium oraz jako ośrodek analityczno-ekspercki. Polska, Europa i świat znajdują się obecnie na energetycznych rozdrożach; widzimy w tej sytuacji obowiązek wyposażenia naszych czytelników zarówno w najnowsze, rzetelnie przedstawione informacje oraz w twardą wiedzę osadzającą je w szerszym kontekście. Chcemy dawać przykład uczciwego dziennikarstwa i solidnej analityki – mówi Jakub Wiech.

Wiech w Grupie Defence24 pracuje od 2016 roku i znany jest m. in. z autorskiego podcastu Elektryfikacja, a także ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. W 2022 r. jego teksty ukazywały się w serwisie Wyborcza.biz.

Dotychczasowy naczelny Energetyka24.com Jakub Kajmowicz zdecydował się odejść z firmy po ośmiu latach pracy w Grupie Defence24.

- To było pięknych osiem lat, których nie da się podsumować w kilku słowach. Zaczynałem jako stażysta, pisząc po nocach (bo za dnia był samorząd studencki i NZS), a kończę jako redaktor naczelny Energetyki24 - to najlepiej obrazuje jakim miejscem do rozwoju jest Grupa Defence24. Obserwujcie ich państwo uważnie, bo to niezwykle wszechstronny, zaangażowany i znający się na swoim fachu zespół specjalistów – mówi Jakub Kajmowicz, który podziękował zarządowi grupy, zespołowi, kolegom i koleżankom z firmy oraz czytelnikom.

Defence24 to grupa serwisów poświęconych szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa. Pierwszy i największy serwis – Defence24 został założony 10 lat temu, poświęcony jest zagadnieniom wojskowości, militariów a także przemysłowi zbrojeniowemu. Dziś grupę tworzą także Energetyka24, Space24, InfoSecurity24 i CyberDefence24.

 

Dołącz do dyskusji: Jakub Wiech naczelnym serwisu Energetyka24.com

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Twitter Expert
Hałabała już się dość skompromitował, dla lobbies pora znaleźć nowego muppeta, a nie inwestować w starego.
odpowiedź
User
Ramzan
Ciekawa sytuacja. Wiech wybrał straszenie zmianami klimatycznymi i awansował, Bartosz Fiałek wybrał straszenie wirusem i stracił pracę. Wiech okazał się sprytniejszy, ale i Fiałek może się przekwalifikować na straszenie klimatem. Skoro jest na to popyt, awanse i splendory, a popyt na straszenie wirusem się skończył.
odpowiedź
User
matrix ver 3.b
halabala naczelnym to jak obajtek szefem koncernu SHELL :)
czy w tym kraju kiedykolwiek bedzie cos zgodnie z sciezka zawodowa ?!
jakosc mediow bardzo niska...
odpowiedź