SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

January Ciszewski zainwestuje w LiRoyal, konopną spółkę Piotra Liroya-Marca

Spółka oferująca produkty konopne LiRoyal, stworzona przez Piotra Liroya-Marca, niedługo wyemituje akcje w ramach emisji crowdfundingowej. Na sprzedaż będzie seria o łącznej wartości 1 mln euro. Zainteresowanie akcjami spółki wyraził inwestor January Ciszewski. Strony podpisały list intencyjny.

fot. LiRoyal - materiały prasoweArticle

January Ciszewski podpisał list intencyjny z LiRoyal 13 maja br. Dotyczy on wsparcia spółki w jej wprowadzeniu na rynek akcji w ramach emisji crowdfundingowej. Szczegółowe zasady, zakres oraz warunki finansowe dotyczące współpracy zostaną jeszcze doprecyzowane. Głównym celem jest osiągnięcie przez spółkę i inwestora korzyści oraz zysków z wspólnie prowadzonych działań, które przełożą się pozytywnie na wyniki finansowe oraz na wzrost wartości.

January Ciszewski jest prezesem JR Holding ASI, która pod koniec ubiegłego roku podpisała umowę ze spółką Ekipa youtubera Karola „Friza” Wiśniewskiego, w sprawie wsparcia we wprowadzeniu jej na warszawską giełdę. W zamian ma objąć 12,01 proc. akcji firmy.

Liroy inwestuje w produkty konopne

- Nawiązanie współpracy z LiRoyal wpisuje się w moją strategię, która zakłada inwestowanie w nowoczesne podmioty, które mają duży potencjał do wzrostu. Nie mam wątpliwości, że rynek konopny będzie rósł i to w szybkim tempie. Natomiast Piotr Liroy-Marzec to jedna z ważniejszych osób na polskim rynku konopnym, która dokonała wielu ważnych zmian. Jestem przekonany, że emisja crowdfundingowa LiRoyal wzbudzi duże zainteresowanie. Chcę w niej aktywnie uczestniczyć i być jej beneficjentem - powiedział inwestor January Ciszewski.

- Pozyskanie tak ważnego inwestora to dla nas gigantyczny krok w przód. To potwierdza, że jesteśmy pewnym, silnym graczem na rynku. Stoi za nami jakość, która wynika z pełnej kontroli procesu produkcji. To gwarantuje, że oferowane przez nas susze, jointy i oleje są najlepszej jakości. Wbrew pozorom, w Polsce jest mnóstwo produktów, które nie są najlepsze. My chcemy wyznaczać najwyższe standardy. Mamy jasno wytyczony plan rozwoju. Chcemy rozwinąć się w Polsce, a następnie ruszyć na podbój rynków zagranicznych. Zaczniemy od Niemiec, bo tam jest ogromny potencjał, a następnie chcemy wejść na kolejne rynki europejskie, a później światowe, w tym USA - mówi Piotr Liroy-Marzec.

Raper i były poseł Piotr Liroy-Marzec w planach ma uruchomienie kampanii crowdfundingowej na platformie Beesfund, w ramach której chce pozyskać 1 mln euro na rozwój biznesu LiRoyal i wejście na nowe rynki.

Liroy-Marzec, Działkowski i Sagal stworzyli LiRoyal

Twórcami marki LiRoyal są Piotr Liroy-Marzec, Patryk Działkowski oraz Maciej Sagal. Piotr Liroy-Marzec jako poseł pełnił funkcję Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej. Jest autorem ustawy legalizującej medyczną marihuanę w Polsce.

Patryk Działkowski w 2016 roku założył spółkę GoldGreen, działającą na rynku konopnym. Dziś jest ekspertem w kwestii różnych metod ekstrakcji i dalszego procesowania ekstraktów konopnych. Produkty CBD opracowywane i wytwarzane w fabryce GoldGreen w Magnuszewie znajdują uznanie na rynkach w USA, Chinach i państwach w całej Europie.

Z kolei Maciej Sagal jest właścicielem systemu IT KingAPP, czyli rozwiązania, które odpowiada za infrastrukturę IT oraz działania programistyczne, w tym m.in. system sklepowy, magazynowy, logistyczny oraz ERP produkcyjny.

Dołącz do dyskusji: January Ciszewski zainwestuje w LiRoyal, konopną spółkę Piotra Liroya-Marca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl