SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jeronimo Martins Polska chce przejąć część sklepów Marcpol. Wniosek w UOKiK-u

Do biura Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynął wniosek złożony przez Jeronimo Martins Polska, właściciela m.in. dyskontów Biedronka, o przejęcie części mienia sieci Marcpol.

Article

Postępowanie jest obecnie w toku. Jak wynika z pisma przesłanego portalowi Wirtualnemedia.pl przez biuro prasowe Jeronimo Martins, porozumienie dotyczy możliwego przejęcia przez firmę wybranych sklepów działających obecnie w ramach sieci Marcpol. Jeśli do tego dojdzie, sklepy zostaną włączone do sieci Biedronka. Jednak jak czytamy w komunikacie, „na obecnym etapie jest za wcześnie na podawanie bardziej szczegółowych informacji”.

Marcpol jest polską siecią sklepów działającą od 1988 roku. W tym roku zamierza otworzyć osiem nowych placówek. Jeronimo Martins posiada obecnie ponad 2,3 tys. placówek, a w tym roku zamierza otworzyć kolejnych 300.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jeronimo Martins Polska chce przejąć część sklepów Marcpol. Wniosek w UOKiK-u

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl