SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jerzy Warchałowski: z Google do Grupy Wirtualna Polska

Jerzy Warchałowski objął funkcję dyrektora departamentu klientów kluczowych w Grupie Wirtualna Polska. Poprzednio pracował w Google, a wcześniej m.in. w Money.pl.

Jerzy WarchałowskiArticle

W Grupie WP Warchałowski będzie odpowiedzialny za realizację strategii sprzedażowej w zakresie współpracy z klientami kluczowymi oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Ponadto będzie zajmował się projektowaniem narzędzi wykorzystywanych w działaniach sprzedażowych oraz opracowywaniem planów rozwoju departamentu klientów kluczowych firmy.

Poprzednio funkcję dyrektora departamentu klientów kluczowych sprawował Cezary Jaszkowski, który odszedł z Grupy WP. jego dalsze plany zawodowe są na razie nieznane.

Jerzy Warchałowski jest kolejną nową osobą w kierownictwie Grupy WP. W czerwcu br. dyrektorem departamentu rozwoju produktu w firmie został Adam Plona (więcej na ten temat), w maju funkcję dyrektora ds. zarządzania produktem objął Jarosław Grabowski (więcej o tym), a wiceprezesa ds. marketingu i komunikacji - Marta Czartoryska-Żak (przeczytaj o tym więcej).

W lipcu br. strony Grupy Wirtualna Polska - powstałej w lutym br. po przejęciu Wirtualnej Polski przez Grupę o2 - odwiedziło 14,86 mln internautów (real users), którzy wykonali 4,57 mld odsłon, a każdy korzystał z tych serwisów średnio przez 6 godzin i 23:40 minuty (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Poprzednio Jerzy Warchałowski przez osiem lat pracował w Google. Najpierw był członkiem zespołu odpowiedzialnego za budowę relacji biznesowych z klientami finansowymi w Europie Środkowo-Wschodniej, potem pełnił różne funkcje w polskim biurze firmy (zarządzał m.in. segmentem handlu detalicznego i podróży), a przez ostatnie półtora roku w dublińskiej centrali Google pełnił funkcję sales managera, odpowiadając za rynki polski, węgierski, bułgarski oraz krajów bałtyckich.

W pierwszej połowie poprzedniej dekady pracował w Money.pl, gdzie od podstaw budował dział sprzedaży.

Absolwent nauk społecznych (specjalizacja - logika) na Uniwersytecie Wrocławskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jerzy Warchałowski: z Google do Grupy Wirtualna Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl