SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza jesienna ramówka Rock Radio

W piątek, 27 sierpnia, na antenie Rock Radia (Grupa Radiowa Agory) rozegra się finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. W ostatnim etapie wakacyjnej zabawy stacji wezmą udział słuchacze i zaproszeni goście, m.in. Wojtek Cugowski i Daria Widawska. Kilka dni później ruszy jesienna ramówka rozgłośni.

Article

Rock Radio już po raz trzeci organizuje finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. W piątek w Hard Rock Cafe w Warszawie słuchacze rozgłośni, którzy zakończyli wakacyjne eliminacje z największą liczbą punktów, wezmą udział w rozgrywce na żywo razem z zaproszonymi gośćmi.

Udział w zabawie potwierdzili: Wojtek Cugowski, ubiegłoroczny uczestnik zwycięskiej drużyny, który będzie bronił tytułu mistrza, a także Adam Wolski z Golden Life i Daria Widawska. Laureaci zabawy przekażą czek (opiewa on na 3000 zł) Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Finału będzie można słuchać na żywo z plenerowego studia stacji w Warszawie od godziny 15.00.

Startuje jesienna ramówka

A już w środę, 1 września na antenę Rock Radia po letniej przerwie powrócą po letniej przerwie znane słuchaczom audycje. Już pierwszego dnia stacja zaprosi na „Powstanie Rock Radia”, które prowadzi niezmiennie Jan Bajorek. W każdy piątek od 9.00 do 10.00 słuchacze będą mogli dodatkowo oglądać transmisję na żywo „Powstania” ze studia Rock Radia.

W jesiennej ramówce stacji swoje miejsce będzie mieć też „Przystanek Klasyka Rocka” - program nadawany w godz. 10.00 – 18.00 poprowadzą znani odbiorcom Michał Żołądkowski i Tomasz Obertyn. W audycji pojawi się rockowe kalendarium „W mgnieniu rocka”, a słuchacze będą mogli starać się o tytuł Rockendrollowca Dnia, zgłaszając swój wyczyn zasługujący na ten tytuł.

Gospodarzem „Klasycznego wieczoru”, obecnego na antenie od 18.00 do 22.00, będzie Tomasz Miara. Przypomni on słuchaczom m.in. największe wyskoki gwiazd rocka w cyklu „Rock nie wyrok” oraz 100 najlepszych albumów w historii rocka. Zaś po 22.00 do Rock Radia powrócą rozmowy z zaproszonymi gośćmi w audycji „Niezły Gość”.

Rozstrzygnięcie Festiwalu Klasyki Rocka

3 września br. Rock Radio podsumuje swoją akcję - Festiwal Klasyki Rocka. Dziewięć zespołów wybranych przez słuchaczy stacji w każdy piątek wakacji prezentowało się na scenie w warszawskim Hard Rock Cafe. Nagroda główną dla zwycięzcy Festiwalu Klasyki Rocka to możliwość nagrania własnej płyty w Akademii Rocka oraz występ na scenie z zespołem IRA.

Rock Radio promuje finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka oraz Festiwal Klasyki Rocka na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku. W podobny sposób wspierane będą programy z jesiennej ramówki stacji.

W ub.r. Grupa Radiowa Agory, nadawca Rock Radia, Radia Złote Przeboje i Radia Pogoda, zanotowała spadek przychodów o 8,9 proc. do 46,73 mln zł, a jej zysk netto skurczył się z 16,11 do 7,25 mln zł. W związku z obniżeniem wymiaru pracy i pensji przez 6 miesięcy liczba etatów w firmie zmalała o 11 do 114.

Dołącz do dyskusji: Rusza jesienna ramówka Rock Radio

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anka
Uwielbiam Rock Radio, zwłaszcza po odejściu Ciechana
odpowiedź
User
xD
Uwielbiam Rock Radio, zwłaszcza po odejściu Ciechana

xD a czy Ciechan wogóle jest lubiany przez kogokolwiek :) ?
odpowiedź
User
Wojciech Brzozowicz
Uwielbiam Rock Radio, zwłaszcza po odejściu Ciechana

xD a czy Ciechan wogóle jest lubiany przez kogokolwiek ?

Przez siebie najbardziej, a poza tym ma bardzo wpływowy dwuosobowy fanklub - Prezes Agnieszka i Posłanka Joanna. To wystarczy, żeby robić karierę w mediach państwowych, słuchacze nie są do tego potrzebni
odpowiedź