SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Kowalczyk zdominowała w lutym sport w internecie

Justyna Kowalczyk była w lutym zdecydowanie najobszerniej opisywanym polskim sportowcem w internecie – wynika z analizy Pentagon Research. Wśród klubów najwięcej miejsca poświęcono Wiśle Kraków, wśród trenerów Franciszkowi Smudzie, a wśród działaczy – Piotrowi Nurowskiemu.

W lutym zdecydowanie najbardziej eksponowaną w internecie postacią z polskiego środowiska sportowego była Justyna Kowalczyk – pokazuje badanie Pentagon Research oparte na analizie zarówno ilości, jak i jakości publikacji w sieci. Prawie dwa razy mniej uwagi poświęcono w internecie Adamowi Małyszowi, a zdecydowanie mniej – pozostałym sportowcom z naszego kraju.

Wśród klubów piłkarskich najobszerniej opisywana była w sieci Wisła Kraków, której internetowa marka była dzięki temu dwa razy silniejsza niż Legii Warszawa.

Z trenerów najwięcej uwagi poświęcono w internecie Franciszkowi Smudzie, trenerowi piłkarskiej reprezentacji Polski, natomiast nieco mniej – trenującemu naszych piłkarzy ręcznych Bogdanowi Wencie i Aleksandrowi Wierietielnemu, szkoleniowcowi Justyny Kowalczyk.

Natomiast wśród działaczy zdecydowanie największym zainteresowaniem w sieci cieszył się w lutym Piotr Nurowski, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Pentagon Research zmierzył internetową popularność ludzi i klubów z polskiego środowiska sportowego na podstawie analizy występowania wybranych słów kluczowych w treściach publikowanych w sieci. Zbiór takich wystąpień w lutym został poddany obliczeniom ilościowym i jakościowym, w wyniku których określono różne wartości wskaźnika Pentagon.index.

Dołącz do dyskusji: Justyna Kowalczyk zdominowała w lutym sport w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl