SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania Dziennika Zachodniego

Zadowalające wyniki trwającej kampanii Dziennika Zachodniego

Trwa kampania outdoorowa tygodników powiatowych Dziennika Zachodniego (Polskapresse). Lokalne dodatki promowane są na ponad 200 billboardach w miastach powiatowych województwa śląskiego. Zdaniem wydawcy, kampania już przyniosła efekty, w postaci dobrej sprzedaży wydań piątkowych Dziennika Zachodniego.

W kampanii wykorzystywane są standardowe nośniki 2,38 x 5,04 m. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dział marketingu Polskapresse Oddział Prasa Śląska. Kreację przygotowało warszawskie Studio Q, które jest także autorem aktualnej makiety Dziennika Zachodniego.

Najnowsza kampania Dziennika Zachodniego ma charakter mutowany, tzn. że w każdym z miast na plakatach prezentowany jest dany tygodnik powiatowy. Całość kampanii spaja hasło kampanii „Dziennik Zachodni. Bliskie sprawy, bliscy ludzie”.

Dziennik Zachodni, największa gazeta grupy wydawniczej Polskapresse, wydaje aktualnie 23 tygodniki powiatowe. Ukazują się one co piątek w formie osobnego grzbietu. Zainteresowanie sprawami lokalnymi jest cechą charakterystyczną gazety. Od poniedziałku do czwartku wraz z Dziennikiem Zachodnim ukazuje się w 7 wydań lokalnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania Dziennika Zachodniego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl