SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kampania reklamowa Appetity

Kampania reklamowa Przyprawy WARZYWNEJ Appetita z systemem VPS

Na rynku pojawiła się wzbogacona o unikalny System Zachowania Witamin (VPS) nowa Przyprawa WARZYWNA Appetita. Towarzyszy temu wydarzeniu silna kampania reklamowa. Jej celem będzie promocja nowego produktu i wzmocnienie spójnego wizerunku marki Appetita jako bogatej rodziny przypraw.

Podstawowym medium kampanii jest telewizja, nośnik dający możliwość przekazania pełnego komunikatu w sposób najbardziej atrakcyjny i przyswajalny. Od marca w stacjach o największej oglądalności w grupie docelowej (kobiety między 25. a 55. r. życia) nowej Appetity z systemem VPS - TVP1, TVP2, TVN, Polsat oraz wspomagająco TV4 i TVN7 - pojawią się 15'' i 30'' spoty reklamowe. Strategia reklamowa, podobnie jak w przypadku poprzedniej kampanii, zakłada promocję produktu poprzez złote przeboje. Po Rudim Schubercie będzie można usłyszeć popularny w latach 60. przebój "Nie bądź taki szybki Bill". Można się spodziewać, że i tym razem reklama zostanie łatwo skojarzona i zapamiętana dzięki znanej i wpadającej w ucho piosence. Najważniejszym elementem filmu reklamowego jest jednak demo produktowe, ukazujące w atrakcyjny sposób walory przyprawy oraz jej innowacyjną cechę, jaką jest System Zachowania Witamin.

Kreację reklamową kampanii telewizyjnej przygotowała warszawska agencja Capitol, zaś o zakup mediów zadbał Dom Mediowy Brand Connection.

Poza reklamą telewizyjną, od kwietnia do połowy maja planowana jest bardzo intensywna i widoczna ogólnopolska kampania outdoorowa, obejmująca swoim zasięgiem wszystkie miasta powyżej 80 tys. mieszkańców. Celem kampanii będzie wzmocnienie przekazu telewizyjnego oraz zbudowanie wysokiego poziomu znajomości marki. W przekazie położony zostanie nacisk na wizualizację samego produktu, jak i prezentację jego unikalnej cechy - Systemu Zachowania Witamin. Outdoor przypominając o systemie VPS, wzmocni tym samym u konsumentów intencje zakupu.

Dopełnieniem kampanii reklamowej będą materiały POS, nakłaniające w punktach sprzedaży do sięgnięcia po nową Przyprawę WARZYWNĄ Appetita.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kampania reklamowa Appetity

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl