SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kancelaria Premiera szuka pośrednika do publikacji kondolencji i nekrologów w „Rzeczpospolitej”, „Naszym Dzienniku” i „Gazecie Polskiej Codziennie”

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów szuka w przetargu firmy, która będzie pośredniczyć lub  bezpośrednio publikować ogłoszenia, nekrologii i kondolencje na łamach „Rzeczpospolitej”, „Naszego Dziennika” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

Article

Na publikacje w „Rzeczpospolitej” przeznaczy 350 tys. zł brutto, w „Naszym Dzienniku” - 90 tys. zł, a w „Gazecie Polskiej Codziennie” - 60 tys. zł.

Materiały do publikacji mają być zlecane na dzień przed ich emisją.

Głównym kryterium wyboru będzie cena (100 proc.).

Przetarg trwa do 26 marca br.

Z informacji Ministerstwa Zdrowia podanych w poniedziałek wieczorem wynika, że w Polsce jest obecnie 749 osób zakażonych COVID-19, 8 osób zmarło.

Dołącz do dyskusji: Kancelaria Premiera szuka pośrednika do publikacji kondolencji i nekrologów w „Rzeczpospolitej”, „Naszym Dzienniku” i „Gazecie Polskiej Codziennie”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AS
Perfect timing
odpowiedź
User
mm
To jakiś żart?
odpowiedź
User
Monika
Już wiedzą, że będą potrzebne :D
odpowiedź