SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zaratka i „Kasa wraca” w Kasie Stefczyka reklamowana przez rodziców bliźniaków (wideo)

W kampanii rodzice opowiadają, jak pożyczka Zaratka i inne usługi Kasy Stefczyka pomogły im sprostać wyzwaniom, które pojawiły się wraz z narodzinami bliźniaków.

Article

Reklamy Zaratki podkreślają, że miesięczna rata za każdy pożyczony 1 tys. zł wynosi 25 zł, a wniosek można złożyć przez telefon. Pożyczka jest dostępna wyłącznie w kwotach 1 tys. zł, 2 tys. zł, 3 tys. zł i 4 tys. zł dla członków Kasy Staefczyka, którzy przez minione 6 miesięcy nie mieli w niej żadnej pożyczki lub kredytu. Rzeczywista roczna stopa procentowania wynosi 9,38 proc.

 

W kampanii reklamowana jest również promocja „Kasa wraca”, w ramach której za płatności kartami Visa można otrzymać do 150 zł zwrotu miesięcznie. Uwzględniane są płatności w aptekach, kinach i na stacjach benzynowych, zwracane jest 2 proc. wartości transakcji. Za zakupy w każdej z tych kategorii punktów sprzedaży można dostać maksymalnie 50 zł zwrotu.

Akcja ruszyła w połowie lipca i potrwa do odwołania. Może w niej wziąć udział każdy posiadacz rachunku IKS Classic w Kasie Stefczyka, który notuje na nim minimum 1,5 tys. zł miesięcznie wpływu z innego konta oraz wykona chociaż jedną transakcję kartą o wartości przynajmniej 100 zł.

 

Działania reklamująca Kasę Stefczyka obejmują przede wszystkim telewizję oraz internet.

 

Za obsługę marketingową Kasy Stefczyka odpowiada agencja Apella - zajmuje się zarówno kreacją reklam, jak też planowaniem i zakupem mediów.

Dołącz do dyskusji: Zaratka i „Kasa wraca” w Kasie Stefczyka reklamowana przez rodziców bliźniaków (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl