SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Mokrzycka: z Obserwatorfinansowy.pl do 300gospodarka.pl

Katarzyna Mokrzycka dołączyła do redakcji serwisu 300gospodarka.pl. Poprzednio była wicenaczelną Obserwatorfinansowy.pl, a wcześniej pracowała m.in. w „Gazecie Prawnej”, „Wprost” i „Pulsie Biznesu”.

Katarzyna Mokrzycka, fot. Obserwatorfinansowy.plArticle

W 300gospodarka.pl Katarzyna Mokrzycka pracuje od początku czerwca, koordynuje projekt 300research.

- Zawsze kieruje mną potrzeba rozwoju. Otoczenie zmienia się tak intensywnie, że kto nie idzie do przodu nie stoi w miejscu lecz się cofa. 300Research to następny naturalny etap, w którym będę mogła rozwijać się na nowym polu, wykorzystując jednocześnie wszystkie umiejętności, które gromadzę jako dziennikarz od ponad 20 lat - stwierdziła Mokrzycka w odpowiedzi na pytania portalu Wirtualnemedia.pl.

Poprzednio przez ponad 8 lat Katarzyna Mokrzycka była związana z serwisem Obserwatorfinansowy.pl należącym do Narodowego Banku Polskiego. Pełniła tam funkcję zastępczyni redaktora naczelnego.

Wcześniej Mokrzycka pracowała m.in. we „Wprost” (jako szefowa działu biznesowego), „Gazecie Prawnej” (m.in. jako zastępczyni szefa działu ekonomicznego) oraz „Pulsie Biznesu”.

Serwis 300gospodarka.pl działa od stycznia br. Należy do spółki współzarządzanej przez Łukasza Mężyka, szefa 300polityka.pl. Dyrektorem zarządzającym witryny jest Michał Łukasz Kamiński, a redaktorem naczelnym Daniel Rząsa, w kwietniu do redakcji dołączyła Martyna Trykozko.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Mokrzycka: z Obserwatorfinansowy.pl do 300gospodarka.pl

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Martyna
I doskonale. Miło wspominam czas naszej współpracy w Obserwatorze. Powodzenia.
odpowiedź