SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kosmetyczne zmiany w Eska/Gold FM

Time & Space Media House zmienił nazwę

Time & Space Media House, dom sprzedaży czasu antenowego sieci Radia Eska i sieci Gold FM zmienił nazwę. Od początku sierpnia działa jako TIME sp. z o.o. To wynik zmiany strategii spółki – budowania profesjonalnego domu sprzedaży obu sieci radiowych. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

- Dotychczasowa nazwa wskazywała, że TSMH jest domem mediowym zajmującym się zarówno sprzedażą czasu antenowego w stacjach radiowych, jak i powierzchni reklamowej w prasie. Tymczasem Time zajmuje się tylko i wyłącznie pozyskiwaniem reklamodawców dla Esek i stacji Gold FM. Sprzedaż powierzchni reklamowej w prasie została przejęta przez spółkę Murator – uzasadnia Mariusz Woźniczka, dyrektor ds. public relations Grupy Radiowej. – Dom sprzedaży Time pracuje nad stworzeniem bardzo dobrych relacji z domami mediowymi, które są ważnymi klientami sieci Radia Eska i stacji Gold FM.

Jednocześnie wprowadzenie nowej nazwy spółki jest odpowiedzią na pewien zwyczaj panujący od dłuższego już czasu w branży.

– Choć firma działała jako Time & Space Media House to jej pracownicy, klienci, przedstawiciele domów mediowych i agencji reklamowych wielokrotnie posługiwali się tylko pierwszym członem tej nazwy. Time brzmi bardziej naturalnie i przyjaźnie – mówi Mariusz Woźniczka.

W dwuosobowym zarządzie Time zasiadają wiceprezesi Leszek Kozioł i Jacek Nieckarz. Większościowym udziałowcem tej firmy jest Radio Eska S.A. Time działa na rynku od 6 lat.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kosmetyczne zmiany w Eska/Gold FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl