SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Jakubowski nowym członkiem zarządu w PlumResearch

Krzysztof Jakubowski dołączył do zarządu polskiej platform PlumResearch, specjalizującej się w pomiarze oglądalności platform streamingowych. Objął stanowisko chief operating officer.

Krzysztof JakubowskiKrzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski, manager od 12 lat związany z branżą mediów i produkcji treści filmowych, z początkiem (zarządzał m.in. Production Services Poland i Aldentro – spółkami zależnymi ATM Grupa) października objął funkcję członka zarządu w PlumResearch, firmie dostarczającej swoim dane o oglądalności treści na platformach streamingowych z 70 rynków.

Jako chief operating officer Jakubowski jest odpowiedzialny za wsparcie rozwoju firmy, nadzorować będzie zespoły sprzedaży i marketingu.

- Krzysztof doskonale zna świat mediów, rozrywki, filmu, a także samą firmę, bo wcześniej zasiadał w jej Radzie Nadzorczej. Rozwijamy się bardzo szybko, poszerzamy nasz międzynarodowy panel, coraz więcej klientów chce móc podejmować dobre decyzje w oparciu o nasze dane. To najlepszy moment na to, by mieć na pokładzie tak doświadczonego człowieka, jak Krzysztof - mówi Łukasz Jeziorski, CEO i founder w PlumResearch.

Mikołaj Piotrowski w PlumResearch

To nie jedyna zmiana w PlumResearch. Od początku listopada 2022 roku do firmy dołącza także Mikołaj Piotrowski jako VP, global marketing and communications. Przez ostatnie lata pracował w Nielsen i NielsenIQ jako dyrektor PR i marketingu w Polsce, Europe Wschodniej i Europie Zachodniej.

- Mamy dziś doskonały produkt, dzięki któremu możemy dostarczać unikalną wartość biznesową klientom na całym świecie. Ale oni muszą o tym wiedzieć, muszą lepiej poznać naszą wartość i zrozumieć, jak konkretnie możemy im pomóc w rozwoju biznesu. I to jest właśnie obszar, w którym Mikołaj wraz z całym zespołem będą działać i wspierać nasz rozwój, bardzo blisko współpracując ze mną i z Krzysztofem - mówi Łukasz Jeziorski.

PlumResearch to firma wyspecjalizowana w precyzyjnym pomiarze oglądalności platform streamingowych, dysponująca największym na świecie panelem widowni online i dostarczająca swoim klientom dane z 75 rynków.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Jakubowski nowym członkiem zarządu w PlumResearch

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MagdaS
Ktoś tu ma "małe" kompleksy, że się tak fotografuje od dołu i rozsyła o sobie komunikaty PR o zmianie stanowiska w nic nie znaczącej publicznie pozycji.
odpowiedź
User
OlgaO
Ktoś tu ma "małe" kompleksy, że aż cyka sobie fotki od spodu (w koszuli nocnej) i rozsyła po mediach informacje prasowe o nic nieznaczącym w branży własnym awansie:(
odpowiedź
User
curriculum vitae
blad ortograficzny albo nazwy wlasne - prawa autorskie
odpowiedź