SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kto będzie reprezentował Polskę na Festiwalu Eurowizja?

Telewizja Polska ogłosiła konkurs na piosenkę reprezentującą Polskę na Festiwalu Eurowizji

Program 1 TVP S. A organizuje konkursu, którego przedmiotem jest wyłonienie piosenki, która będzie reprezentowała Polskę na 48 Festiwalu Eurowizji w Rydze w 2003 roku.

Premierowe utwory mogą zgłaszać: firmy fonograficzne zrzeszone w ZPAV-ie, firmy fonograficzne zrzeszone w Stowarzyszeniu "Niezależna Fonografia Polska", wykonawcy i twórcy zrzeszeni w ZAKR, Stowarzyszenie STOART i STOMUR, a także indywidualnie: producenci muzyczni, twórcy (kompozytorzy, autorzy tekstów), wykonawcy, wypełniając formularz "Zgłoszenie Piosenki".

Kompozycje premierowe należy nadsyłać w formie nagrań "demo" bądź nagrań gotowych (kasety audio, DAT, CD-R - TVP S. A. nie zwraca nadesłanych materiałów) w terminie do dnia 15 listopada br. pod adresem:

Redakcja Rozrywki, Muzyki i Widowisk Artystycznych Programu 1 TVP S.A. 00-999 Warszawa , ul. J.P. Woronicza 17, blok "D" pok. 144

Zgłoszenie powinno być podpisane przez autora, kompozytora, wykonawcę, zgłaszającego (firma) i ew. wydawcę. Ponadto do zgłoszenia powinien być dołączony tekst i "prymka z funkcjami" sygnowane przez autorów.

Dołącz do dyskusji: Kto będzie reprezentował Polskę na Festiwalu Eurowizja?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl