SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Gołąbiowski: z Ringier Axel Springer Polska do Android.com.pl

Od 12 września stanowisko redaktora prowadzącego serwisu Android.com.pl (SmartWeb Media) obejmuje Łukasz Gołąbiowski, który przez ostatnie lata piastował stanowisko wydawcy komputerswiat.pl oraz sekcji technologicznej strony głównej Onet.pl  (Ringier Axel Springer Polska).

Łukasz GołąbiowskiArticle

Gołąbiowski będzie odpowiadał za współtworzenie i realizację strategii wydawniczej, zasięg serwisu oraz wchodzących w jej skład obecnych obszarów tematycznych. Skupi się także na powołaniu dwóch kolejnych (technologie w finansach oraz technologie w motoryzacji), które do końca 2022 roku pojawią się na nowym i spójnym wizerunkowo layoucie serwisu. Będą raportować do niego wszystkie osoby odpowiedzialne za poszczególne sekcje tematyczne.

Ostatnio w Ringier Axel Springer Polska

Łukasz Gołąbiowski poprzednio w RASP odpowiadał m.in. za wydawanie podcastu Macieja Kaweckiego „Technicznie Rzecz Biorąc”, a wcześniej pełnił funkcję redaktora naczelnego Gamezilla.pl oraz wspierał realizację prowadzonego przez Piotra Kędzierskiego program „Pograne”.

- Trafiam w miejsce, które ma szansę być najbardziej unikatowym doświadczeniem w mojej trwającej od kilkunastu lat przygodzie z mediami. To nie jest serwis budowany od zera, ale z ugruntowaną pozycją na rynku, mający szalenie ambitne cele wzrostowe – które wraz ze stale poszerzającym się zespołem będziemy w nadchodzących miesiącach realizować - powiedział Łukasz Gołąbiowski.

- Wraz z dynamicznie narastającym ruchem powiększaliśmy nasz zespół, który dzisiaj liczy już kilkadziesiąt osób. Jesteśmy więc w punkcie, gdzie potrzebne jest doświadczenie zdobyte w większej organizacji. Łukasz udowodnił, że jest właściwą osobą na to stanowisko. Jego styl i kultura pracy wyznacza najwyższe standardy dziennikarskie i osobowościowe - Jakub Bereziewicz, prezes SmartWeb Media, wydawcy Android.com.pl.

Od początku istnienia portalu Android.com.pl, obowiązki redaktora prowadzącego pełnił Łukasz Pająk. Teraz obejmie on funkcję head of analytics & review section, pozostając tym samym w ścisłym core teamie. Będzie odpowiedzialny za wsparcie wszystkich działów firmy w rozwoju portalu od strony narzędziowej, analitycznej oraz redakcyjnej (związanej głównie z sekcją recenzji). Raportować będzie bezpośrednio do Jakuba Bereziewicza.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Gołąbiowski: z Ringier Axel Springer Polska do Android.com.pl

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Em
Super! Łukasz to świetny specjalista. Powodzenia i sukcesów
odpowiedź
User
Patryk
Powodzenia
odpowiedź
User
Kamila
Gratulacje Łukasz
odpowiedź