SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Mam talent! 14” jesienią w TVN, kolejna edycja „Mask Singer” planowana na wiosnę 2023

Telewizja TVN w jesiennej ramówce pokaże czternastą edycję programu „Mam talent!”, właśnie wystartowały poszukiwania uczestników. Wstępnie na wiosnę 2023 stacja planuje realizację drugiego sezonu „Mask Singer” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - W kolejnych ramówkach jesiennych chcielibyśmy w sobotnim prime-time pokazywać „Mam talent!”, a wiosennych - „Mask Singer” - mówi nam Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Jeden z uczestników „Mask Singer”; fot. TVN Article

„Mam talent!” to polska edycja brytyjskiego formatu „Got Talent”. Celem programu jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących różnego rodzaju talenty artystyczne.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Jak wynika z najnowszych informacji, TVN w jesiennej ramówce br. pokaże czternastą edycję programu „Mam talent!”. Cykl najprawdopodobniej bez zmian będzie można oglądać w soboty po godz. 20.00.

Właśnie wystartowały poszukiwania uczestników do najnowszej edycji programu. Wszyscy chętni do udziału w „Mam talent!” mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej tvn.pl.

Jak wynika z naszych ustaleń, na chwilę obecną jeszcze nie jest znany skład prowadzących i jurorów czternastej edycji „Mam talent!”. Nowym prowadzącym trzynastej edycji „Mam talent!” został Michał Kempa (zastąpił Szymona Hołownię), bez zmian w tej roli pojawiał się Marcin Prokop. Jurorami byli: Jan Kliment (zastąpił Agustina Egurrolę), Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.

„Mam talent! 13” na antenie TVN oglądać można było w soboty o godz. 20.00, w okresie od 4 września do 27 listopada ub.r. Średnia widownia premierowych odcinków wyniosła 1,86 mln osób, co przełożyło się na 14,43 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów 12,91 proc. w grupie komercyjnej 16-49, oraz 12,77 proc. w grupie 16-59.

Producentem wykonawczym „Mam talent!” jest FremantleMedia Polska.

Drugi sezon „Mask Singer” wiosną 2023 roku

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, TVN wstępnie planuje kontynuację „Mask Singer” - nowego programu, który trafił do stacji wiosną br. Drugi sezon show ma się pojawić wiosną 2023 roku, najprawdopodobniej bez zmian ma być nadawany w soboty po 20.00.

- „Mask Singer” to pracochłonny projekt, który należy realizować raz do roku. Więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, widzowie TVN drugą edycję „Mask Singer” zobaczą wiosną przyszłego roku. W kolejnych ramówkach jesiennych chcielibyśmy w sobotnim prime-time pokazywać „Mam talent!”, a wiosennych - „Mask Singer” - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Na chwile obecną nie jest znany skład jurorów i prowadzącego drugą edycję „Mask Singer”. Aktualnie w nowym talent-show TVN jako jurorzy-detektywi występują: od lat związany ze stacją Kuba Wojewódzki, aktorki Joanna Trzepiecińska i Julia Kamińska oraz stand-uper Kacper Ruciński. Program prowadzi aktor Michał Meyer.

Premierowe odcinki nowego cotygodniowego programu rozrywkowego „Mask Singer” na antenie TVN oglądać można w soboty o godz. 20.00, począwszy od 5 marca br. Średnia widownia produkcji do 19 marca wyniosła 1,25 mln osób, co przełożyło się na 9,17 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 12,45 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

„Mask Singer” ma o 290 tys. widzów większą widownię, niż niż nadawany niemal rok temu w tym paśmie program „Power Couple”. Średnia widownia produkcji w okresie od 20 marca do 3 kwietnia wyniosła 956 tys. osób, co przełożyło się na 6,73 proc. udziału w rynku telewizyjnym w 4+, 9,15 proc. w 16-49 oraz 7,98 proc. w 16-59.

W programie „Mask Singer” bierze udział 12 znanych osób (zazwyczaj są to aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy), które występują w kostiumach, zwykle związanych z ikonami popkultury, zwierzętami czy roślinami. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czwórka detektywów (siedzą za stołem, jak jurorzy w wielu talent-showach).

W każdym odcinku uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Zwycięzcą programu będzie uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 7,33 proc.

Dołącz do dyskusji: „Mam talent! 14” jesienią w TVN, kolejna edycja „Mask Singer” planowana na wiosnę 2023

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mikolaj
Jakoś nie wierzę w reaktywację Mask Singers za rok. To trochę jakby TVP rozważało You Can Dance nowa generacja a Polsat Mecenas Poradę
28 13
odpowiedź
User
nnmm
Jakoś nie wierzę w reaktywację Mask Singers za rok. To trochę jakby TVP rozważało You Can Dance nowa generacja a Polsat Mecenas Poradę


Mask Singer od 1 odcinka wygrywa w grupie komercyjnej z konkurencją, ma udziały ponad 10% więc kontynuacja nie dziwi.
24 26
odpowiedź
User
Rafał
Jakoś nie wierzę w reaktywację Mask Singers za rok. To trochę jakby TVP rozważało You Can Dance nowa generacja a Polsat Mecenas Poradę

Polsat będzie kontynuować Poradę jak coś.
22 5
odpowiedź