SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nie żyje były dziennikarz RMF FM. Grał w zespole Poparzeni Kawą Trzy

W wieku 52 lat zmarł Marian Hilla - były dziennikarz RMF FM, w ostatnich kilkunastu latach związany jako muzyk i menedżer z zespołem Poparzeni Kawą Trzy.

Marian Hilla, fot. facebook.com/poparzeniMarian Hilla, fot. facebook.com/poparzeni

O śmierci Mariana Hilli zespół Poparzeni Kawą Trzy poinformował na swoim profilu facebookowym. - Drodzy! Nasz kochany Marianek już dla Was nie zagra 😞 Bardzo nam go brakuje. Walczył ze swoją chorobą jak kaszubski Twardziel. Do końca był dzielny. Niebywały - napisali członkowie grupy.

- Jesteśmy dumni z tego, że wybrał być z nami przez osiemnaście lat. Tworzyć, grać, koncertować, imprezować, pomagać, prowadzić sprawy menadżerskie. Być człowiekiem orkiestrą. Przytulamy wszystkich jego bliskich - dodali.

Marian Hilla w zespole Poparzeni Kawą Trzy i RMF FM

W zespole Poparzeni Kawą Trzy Marian Hilla grał na saksofonie i był menedżerem. Grupę początkowo w całości tworzyli dziennikarze RMF FM i Radia ZET,

Wcześniej Marian Hilla przez wiele lat pracował w RMF FM. - Kiedy dowiedziałem się o śmierci Mariana, przed głowę przeleciały mi jego obrazy. Tylko radosny, tylko z ogromnym uśmiechem na twarzy, tylko w dobrym nastroju. Takiego go poznałem w radiu i takiego zapamiętam. Człowieka radosnego, życzliwego o wspaniałym ogromnym sercu - wspomina Dariusz Woźniak, dyrektor handlowy działu sprzedaży Grupy RMF.

- Nie można tego zrozumieć, i zaakceptować to nie powinno tak wyglądać... Za wcześnie, za szybko, za dużo jeszcze pięknych chwil do przeżycia. Odszedł piękny, kolorowy ptak. Marian, liczę na spotkanie tam gdzieś - Ty na scenie, a my tuż pod nią, przy dźwiękach Twojej muzyki. Do zobaczenia - dodaje.