SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Rybicka awansowała do zarządu IQS

Marta Rybicka awansowała na stanowisko deputy chief commercial officera i członka zarządu w firmie badawczej IQS. Jej dotychczasowe obowiązki przejął Michał Kulawiak.

Article

Rybicka zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów oraz wzmacnianiem sprzedaży kierowanej do wybranych klientów, rozwojem segmentu badań syndykatowych oraz warsztatami dla klientów.

Marta Rybicka z wykształcenia jest socjologiem i absolwentką studiów doktoranckich z zakresu zarządzania i finansów. Jako doświadczony menedżer w IQS kierowała ilościowo-jakościowym działem badawczym. Nadzorowała projekty realizowane dla klientów z różnych branż, głównie z sektora farmaceutycznego, finansowego oraz FMCG.

Od kilku lat zaangażowana jest w wiele autorskich projektów badawczych realizowanych w IQS, m.in. „Świat młodych”, „Video Love Story” czy „Game Story”. Wspiera działania społeczne poprzez współpracę badawczą IQS z fundacjami i organizacjami: Kwiat Kobiecości w sprawie świadomości działań profilaktycznych w chorobach onkologicznych, Inspiring Girls Polska w kwestii aspiracji dziewczynek w Polsce, Share the Care w obszarze wspierania idei urlopów rodzicielskich dla ojców.

- Awans Marty jest naszą bardzo dobrą oceną jej wieloletniej pracy na rzecz IQS - silnego zaangażowania w projekty firmowe, świetnych wyników sprzedaży i umiejętności ludzkich , jakimi wykazała się podczas rozwijania swojego zespołu - mówi Alina Lempa, prezeska IQS.

Dotychczasowe obowiązki Marty Rybickiej w kierowaniu zespołem badawczym przejął Michał Kulawiak, który wcześniej pełnił funkcję jej zastępcy. W wyniku tych zmian objął stanowisko business unit managera.

 

 

Dołącz do dyskusji: Marta Rybicka awansowała do zarządu IQS

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
P
Gratki Marta
odpowiedź