SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„#7minut na gości” Piotra Jędrzejka i „Co słychać w Meloradiu” Adriana Nowaka w jesiennej ramówce

W poniedziałek, 5 września w Meloradiu zadebiutuje jesienna ramówka, w której pojawią się nowe programy „#7minut na gości” Piotra Jędrzejka i „Co słychać w Meloradiu”, który poprowadzi m.in. dotychczas związany z Radiem ZET Adrian Nowak. Stacja z okazji 5-lecia nadawania zorganizuje również konkurs dla słuchaczy.

Article

Do redakcji Meloradia dołączy dotychczas związany z Radiem ZET Adrian Nowak, który od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-18.00 poprowadzi nowe pasmo towarzyszące „Co słychać w Meloradiu”. W Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Wrocławiu i na Śląsku program będzie miał charakter lokalny. Obok Adriana Nowaka jego gospodarzami będą również Waldemar Darłak i Maciej Junak.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W poniedziałki od 18.00 do 19.00 w „Akademii Wróżbity Macieja Skrzątka” słuchacze dowiedzą się o tajnikach astrologii i o tym jaki wpływ na ludzkie życie może mieć to, co dzieje się nie tylko na niebie. Tym samym „Melomagia” rozpocznie się o godzinę później i potrwa do 20.00.

O nowej porze i w nowej odsłonie będzie można usłyszeć Andrzeja Sołtysika, który w czwartki od 18.00 do 20.00 prowadzić będzie program „Świat kina w Meloradiu”. Audycja będzie poświęcona filmom i serialom.

„#7minut na gości” Piotra Jędrzejka weekendową nowością

W soboty i niedziele nowością będą wywiady Piotra Jędrzejka - „#7minut na gości” - emitowane od 10.00 do 12.00. Rozmowy będą trwać po 7 minut, niezależnie na jakim etapie się znajdzie wywiad. W soboty autor porozmawia z kobietami, a w niedziele gościć będzie wyłącznie mężczyzn. Wśród jego rozmówców znajdą się gwiazdy muzyki, ekranu, internetu i szeroko rozumianej popkultury. Wywiady będzie można usłyszeć również we wtorki i środy między 18.00 a 20.00.

Jesienią w stacji nie zabraknie dobrze znanych pozycji w tym: „ĄĘ w Meloradiu” Kamili Kalińczak, „Kwiatów polskich” Kariny Nicińskiej, „Horoskopów wróżbity Macieja”, „Melotrendów” Alicji Myśliwiec czy „Coś do jedzenia” Pawła Lorocha.

- W nowej ramówce Meloradia wzmacniamy treści lokalne, które są bliskie naszym słuchaczom. W jesiennej ofercie programowej na antenie zadebiutują nowe audycje i pasma oraz nowi prowadzący, dzięki czemu, poza najprzyjemniejszą muzyką, pojawi się u nas wiele ciekawych i unikatowych treści - mówi Krystian Karwaszewski, redaktor naczelny Meloradia.

Konkurs z okazji 5-lecia nadawania

W niedzielę, 4 września stacja Meloradio będzie świętować swoje 5. urodziny. Z tej okazji organizuje konkurs, który potrwa przez cały miesiąc. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie turystycznego miejsca, o którym mówią w podpowiedziach antenowych prowadzący i osoby związane ze stacją oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego chciałoby się tam pojechać.

Finały rund odbędą się w każdy piątek września. Autorzy prawidłowych odpowiedzi i najciekawszych uzasadnień zdobędą 5 tys. zł.

Według badania Radio Track w okresie od maja do lipca 2022 roku Meloradio miało 0,9 proc. udziału w rynku słuchalności. To nieco niższy wynik, jaki stacja notowała w analogicznym okresie rok wcześniej (1,1 proc.).

Dołącz do dyskusji: „#7minut na gości” Piotra Jędrzejka i „Co słychać w Meloradiu” Adriana Nowaka w jesiennej ramówce

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Daf
I znowu zmiany... Zajechali radio ZET Gold i tak samo skończy Meloradio.
10 2
odpowiedź
User
Artem
Zgadzam się z Daf. Przecież tam na górze decyzyjność jest wciąż w tych samych rękach co w Zet Gold. Jak brzmiało tamto radio i jak się skończyło wszyscy pamiętamy. I też były tam lokalne pasma, które zlikwidowano. Moim zdaniem jest kwestią czasu jak znów się to powtórzy. Najdalej przed wakacjami w przyszłym roku okaże się, że lepiej puścić
9 1
odpowiedź
User
Artem
... puścić program centralny bo tak jest taniej. Nie wiem zresztą co ma dać taka pseudolokalność na dwie godziny, gdzie dj pewnie będzie się nagrywał na trzy miasta. W każdym razie dopóki ster trzymają te same ręce to szału nie będzie i wielkiego sukcesu nie wróżę :(
9 1
odpowiedź