SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Bartkowiak awansował na wiceprezesa spółki Inea

Od początku marca, w związku ze zmianami w zarządzie Inei, Michał Bartkowiak - dotychczasowy członek zarządu ds. operacyjnych objął funkcję wiceprezesa spółki. Prezesem spółki bez zmian jest Janusz Kosiński, a w zarządzie zasiadają nadal Eugeniusz Grzybek i Piotr Sujecki.

Article

Od 1 marca w Inei wprowadzono zmiany w strukturze zarządu - Michał Bartkowiak, związany ze spółką od 2015 roku - awansował i objął funkcję wiceprezesa. Skład zarządu pozostaje bez zmian i poza Bartkowiakiem nadal tworzą go – Janusz Kosiński (jako prezes), Eugeniusz Grzybek oraz Piotr Sujecki (członkowie zarządu).

Michał Bartkowiak początkowo zajmował w Inei stanowisko członka zarządu ds. finansowych, natomiast od 2017 roku objął funkcję członka zarządu ds. operacyjnych. Był odpowiedzialny za: sprzedaż, marketing, customer care czy utrzymanie sieci.

Teraz będzie odpowiadać za komercyjny obszar działalności Inei. Bartkowiak posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami z branży FMCG, farmaceutycznej, papierniczej, motoryzacyjnej czy informatycznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Jak poinformowała spółka, zmiany w strukturze zarządu zostały wprowadzone, by „wzmocnić pozycję spółki w realizacji długoterminowej strategii rozwoju firmy jako właściciela infrastruktury światłowodowej”.

Z danych za 2018 rok przedstawionych przez sieć Inea wynika, że przychody należącego do funduszu Macquarie European Infrastructure Fund 5 operatora wzrosły o 29 proc., a wskaźnik EBITDA - o 25 proc. Wynik netto spółki Inea w 2018 roku był ujemny, a strata wyniosła 8,5 mln zł. Spółka nie podała konkretnych danych. Jak poinformowano dotyczą danych grupy, a nie jednostkowych wyników spółki-matki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Bartkowiak awansował na wiceprezesa spółki Inea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl