SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Międzynarodowy Festiwal Reklamy w Cannes 2004

Saatchi & Saatchi Poland została finalistą tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Reklamowego Cannes Lions, organizowanego w Cannes

Saatchi & Saatchi Poland po raz kolejny wzięła udział w festiwalu w Cannes, najbardziej prestiżowym konkursie reklamy na świecie. Międzynarodowy Festiwal Reklamowy Cannes Lions zakończył się 26 czerwca 2004.

Saatchi & Saatchi Poland została finalistą aż w trzech kategotriach: w kategorii Media Lions, (za kampanię pt. "Pasy", przeprowadzoną dla Blend-a-med Whitestrips) oraz w kategorii "Press" (za reklamy prasowe pt. "Długopis" i "Opaska", zrealizowane dla Toyoty Land Cruiser).

"Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni na festiwalu w Cannes", mówi Marek Żołędziowski, Dyrektor Zarządzający Saatchi & Saatchi. "Tegoroczne nominacje potwierdzają naszą pozycję na rynku i wyraźnie pokazują, ze reklamy, których jesteśmy twórcami, są doceniane na całym świecie. Niezmiernie się z tego cieszymy i zamierzamy kontynuować tę dobrą passę jak najdłużej".

Saatchi & Saatchi Poland było już wielokrotnie wyróżniane na festiwalu w Cannes. W 2001 agencja została finalistą w kategorii "Film" (za reklamę dla Head & Shoulders pt. "City by night"). W 2002 roku polski oddział Saatchi & Saatchi otrzymał nagrodę National Diploma za najlepszą polską reklamę prasową pt. "Krokodyl" i "Rekin", stworzoną dla proszku Ariel firmy Procter & Gamble. W 2003 r. firma zdobyła nagrodę National Diploma za reklamę dla Sony Playstation pt. "Polska:Brazylia").

Międzynarodowy Festiwal Reklamy w Cannes organizowany jest od ponad pięćdziesięciu lat i należy do najbardziej prestiżowych konkursów, w których oceniane są reklamy, przygotowywane przez agencje z całego świata. Nagrody przyznaje międzynarodowe jury, w którego skład wchodzą najlepsi specjaliści reklamy z całego świata. Nominacje oraz nagrody można otrzymać w ośmiu kategoriach: Media Lions (najlepsze wykorzystanie mediów do celów reklamowych), Lions Direct, Press (najlepsza reklama prasowa), Outdoor (najlepsza reklama zewnętrzna), Cyber Lions (najlepsza reklama online), Film (najlepszy film reklamowy), Young Cretives (najlepsi młodzi twórcy reklamy) i Special Awards (nagroda specjalna). 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Międzynarodowy Festiwal Reklamy w Cannes 2004

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl