SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Miejskie okna reklamowe MORE w ofercie Jet Line

Firma reklamy zewnętrznej Jet Line uruchamia nową sieć  nośników MORE - Miejskie Okna Reklamowe. W październiku pojawią się w Warszawie, a później w kolejnych, największych miastach w Polsce.

Article

- Powiększamy przestrzeń do komunikacji. Stworzyliśmy sieć miejskich ekranów w witrynach sklepów i restauracji, punktów usługowych  i nazwaliśmy ją MORE, Miejskie Okna REklamowe. Poszerzamy w ten sposób naszą ofertę DOOH o kolejne miejsca najpierw w Warszawie, a następnie w innych miastach - mówi Michał Ciundziewicki, prezes zarządu Jet Line.

Sieć MORE uzupełni outdoorową ofertę Jet Line o nowe miejsca w centrach miast. Od momentu zakupu platformy MyLED w 2017 roku, Jet Line rozwija cyfrową część oferty outdoorowej. Miejskie Okna REklamowe MORE, to ekrany LCD 55’ montowane w witrynach lokali tak, aby informacje na nich wyświetlane były widoczne dla przechodzących obok nich pieszych oraz osób poruszających się po mieście na rowerach czy hulajnogach.

Reklamy na tych nośnikach będą emitowane w postaci 10-sekundowych spotów. Ich uruchomienie to kwestia czasu potrzebnego do podjęcia decyzji o komunikacji i przygotowania reklamy.

Sieć MORE w całości jest zarządzana z biura Jet Line, a pierwsze kampanie reklamowe w sieci wystartują w październiku.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Miejskie okna reklamowe MORE w ofercie Jet Line

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl