SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Resort rodziny i polityki społecznej z przetargiem na zakup powierzchni outdoorowych

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej prowadzi w trybie przyspieszonym przetarg na usługi związane z zakupem przestrzeni reklamowej na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby kampanii informacyjnych dotyczących działań realizowanych ten resort.

shutterstock.comArticle

Wybrana firma będzie odpowiadać za zakup nośników reklamy zewnętrznych do konkretnych kampanii ministerstwa realizowanych w okresie umowy - ta ma zostać zawarta do 15 grudnia br.

Każda kampania będzie mogła obejmować zakup takich nośników, jak billboardy, citylighty, przyczepki reklamowe, siatki wielkoformatowe oraz digital outdoor w sieci Media Markt.

O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują: termin dostarczenia plików graficznych (waga: 20), termin przygotowania media planu (20), cena (60).

Przetarg prowadzony jest w trybie przyspieszonym - termin składania ofert mija 1 października br. Resort wyjaśnia, że na realizację zaplanowanych działań związanych z tym przetargiem zostały przyznane środki z rezerwy ogólnej. Środki te muszą być wykorzystane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa najpóźniej do końca roku 2021. "W związku z tym, że przedmiotowe postępowanie realizowane jest w trybie przetargu nieograniczonego, zastosowanie terminów podstawowych uniemożliwiło by dokonanie wyboru wykonawcy i realizacji przedmiotu zamówienia w wymaganym terminie" - uzasadnia ministerstwo.

Dołącz do dyskusji: Resort rodziny i polityki społecznej z przetargiem na zakup powierzchni outdoorowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl