SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Resort środowiska chce zmiany identyfikacji wizualnej Ekoportal.gov.pl

Ministerstwo Środowiska zaprosiło firmy do składania ofert na zaprojektowanie i wykonanie nowego systemu identyfikacji wizualnej serwisu Ekoportal.gov.pl.

Article

Ekoportal jest jeden z kanałów komunikacyjnych Ministerstwa Środowiska, w którym prezentowana jest zróżnicowana tematyka z zakresu ochrony środowiska. Większość treści prezentowanych na Ekoportalu dotyczy rożnych typów danych i informacji oraz sposobów uzyskania do nich dostępu. Portal informuje o inicjatywach ministerstwa i podmiotów/instytucji współpracujących z nim w tym zakresie.

Celem funkcjonowania Ekoportalu jest, aby w prosty sposób przekazywać potrzebne informacje o dostępie do danych lub bezpośredni dostęp do tych danych.

Resort środowiska szuka obecnie firmy, która opracuje system identyfikacji wizualnej serwisu obejmujący logo i księgę znaku. Logo ma być oryginalne, nowoczesne, atrakcyjne wizualnie, wyróżniające się.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 12 września. Zwycięzca będzie pracować dla Ministerstwa Środowiska do 20 grudnia br. Resort nie podaje kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na wprowadzenie zmian w Ekoportalu.

Dołącz do dyskusji: Resort środowiska chce zmiany identyfikacji wizualnej Ekoportal.gov.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl