SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Morizon zmienia nazwę na MZN Property, marka Morizon.pl skupi się na nieruchomościach

Firma Morizon prowadząca popularną wyszukiwarkę nieruchomości w polskim internecie zmieniła nazwę na MZN Property. Decyzja jest związana z realizacją strategii budowy OneStopShop, w ramach którego użytkownicy znajdą wszystkie usługi niezbędne w procesie transakcji na rynku nieruchomości.

Article

W komunikacie ujawniono że grupa MZN Property rozwija projekt budowy platformy OneStopShop dla rynku nieruchomości. Według zapowiedzi ekosystem będzie oferował kompleksowe usługi na przestrzeni całego procesu zakupu nieruchomości – w ramach 3 głównych segmentów: wyszukiwania, finansowania i wparcia w dokonywaniu transakcji.

- Zmiana nazwy to bezpośrednia konsekwencja realizacji strategii budowy OneStopShop rynku nieruchomości. Użytkownicy w jednym miejscu otrzymają wsparcie w całym procesie transakcji na rynku nieruchomości – podkreśla Jarosław Święcicki, prezes MZN Property S.A. - Serwis ogłoszeń nieruchomości jest filarem ekosystemu, ale naszym celem jest budowa silnej pozycji we wszystkich segmentach OneStopShop. Już teraz oferujemy użytkownikom finansowanie zakupu nieruchomości, a docelowo zaoferujemy im kompleksowy zestaw usług związanych z całym procesem transakcji.

Poszczególne segmenty związane będą z różnymi markami, czołowymi na swoich rynkach. Każdy z segmentów rozwijany jest przez należące do grupy spółki - córki. Korporacyjnie skupia je  notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka MZN Property.

Zgodnie z planem marka Morizon pozostanie ściśle związana z segmentem wyszukiwania dostarczając usługi dla użytkowników indywidualnych oraz partnerów biznesowych - agencji nieruchomości i deweloperów.

Według ujawnionych danych w połowie września br. w serwisie Morizon można było znaleźć 699 tys. ogłoszeń z Polski, a wszystkie serwisy grupy odwiedza miesięcznie ok. 1,4 mln użytkowników.

W pierwszym kwartale br. firma zanotowała 5,29 mln zł wpływów ze sprzedaży (wobec 3,57 mln zł rok wcześniej) i 500 tys. zł zysku netto (po wzroście z 434 tys. zł w pierwszym kwartale ub.r.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Morizon zmienia nazwę na MZN Property, marka Morizon.pl skupi się na nieruchomościach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl