SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MultiBank otrzymał wyróżnienie

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - otrzymał wyróżnienie w kategorii bezpieczeństwo i funkcjonalność w Rankingu Wydawców Kart Bankowych Gazety Bankowej.

MultiBank oferuje swoim Klientom karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Credit Platinum, debetowe Visa Electron i Visa Classic, a także netk@rtę służącą do bezpiecznych płatności w Internecie. Nowością w ofercie MultiBanku jest „Dżinsówka”, karta typu Visa Electron przeznaczona dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

Karty kredytowe MultiBanku pozwalają korzystać z najdłuższego na polskim rynku, 53-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Na życzenie Klienta bez żadnych dodatkowych opłat MultiBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN. Wszystkie karty kredytowe objęte są bezpłatnym „Pakietem Bezpieczna Visa Credit” zapewniającym pełne bezpieczeństwo transakcji wykonanych nawet na 72 godziny przed zastrzeżeniem karty. Tak jak w przypadku innych produktów MultiBanku, zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24. Umożliwia to Serwis Internetowy, usługa SMS i WAP, a także specjalnie uruchomiony Teleserwis Moja Visa.

Wszystkie karty kredytowe MultiBanku chroni „Pakiet Bezpieczna Visa Credit”. Pakiet obejmuje ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie gotówki od rabunku. Ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty obejmuje transakcje dokonane bez wiedzy i zgody właściciela karty, przez osobę nieuprawnioną, aż na 72 godziny wstecz od momentu zastrzeżenia. Ubezpieczenie gotówki od rabunku to ochrona pieniędzy wypłaconych z bankomatu w przypadku ich rabunku w ciągu 2 godzin od momentu wypłaty gotówki.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MultiBank otrzymał wyróżnienie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl