SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Na Internecie można zarabiać pieniądze!

Internetowy serwis Gratka.pl stał się przedsięwzięciem dochodowym. W lipcu br., po raz pierwszy w swojej historii, spółka zanotowała dodatni rezultat operacyjny

Internetowy serwis Gratka.pl stał się przedsięwzięciem dochodowym. W lipcu br., po raz pierwszy w swojej historii, spółka zanotowała dodatni rezultat operacyjny. Serwis istnieje w sieci od końca lutego 2000 roku. Został uruchomiony przez wydawców prasy regionalnej - głównym udziałowcem spółki jest Grupa Wydawnicza Polskapresse. Podstawowym zasobem serwisu jest potężna baza ogłoszeń, wokół której zostały zbudowane wortale tematyczne. Najpopularniejszymi działami są Motoryzacja, Nieruchomości i Praca. Gratka Sp. z o.o. osiągała dodatni wskaźnik EBIDTA już od kwietnia br. (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

"To bardzo ważny moment nie tylko w naszej firmie, ale i w polskich przedsięwzięciach Internetowych w ogóle" - mówi Wiceprezes Zarządu Artur Cichoń. "Po niespełna trzech latach od momentu zarobienia pierwszej złotówki, udało się stworzyć dochodowe przedsięwzięcie. Jest to tym bardziej cenne, że przyszło nam działać na bardzo trudnym rynku. Krach giełdowych przedsięwzięć Internetowych, recesja na rynku reklamowym, jak i relatywnie niski stopień penetracji Internetu w społeczeństwie, na pewno nie pomagały w realizacji pierwotnych założeń. Wyszliśmy na prostą dzięki intensywnemu wysiłkowi i kreatywnej pracy wszystkich zatrudnionych w naszej firmie ludzi. Nie tylko w USA, ale i w Polsce Internet może być i jest źródłem dochodów".

Gratka.pl zawiera aktualnie największą w Polsce bazę ogłoszeń - ponad 350 tysięcy, pogrupowanych w dwunastu działach tematycznych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Na Internecie można zarabiać pieniądze!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl