SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Premiera „Newsweek Learning English” do nauki języka angielskiego

Na rynku zadebiutował Newsweek Learning English - miesięcznik do nauki języka angielskiego (wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska). Został przygotowany w oparciu o oryginalne teksty z amerykańskiej edycji "Newsweeka", a do każdego tekstu dostępne są także ćwiczenia.

Article

W "Newsweek Learning English" można znaleźć teksty z ostatnich wydań amerykańskiego „Newsweeka”, wybrane przez polską redakcję.

Poruszane na łamach magazynu zagadnienia są pisane przez dziennikarzy na stałe pracujących w międzynarodowej redakcji gazety. Ich tematyka jest zróżnicowana: od polityki, przez kwestie społeczne, ekonomiczne i trendy kulturalne.

Artykuły są wzbogacone ćwiczeniami, nagraniami audio i video, które mają pomóc w zrozumieniu treści oraz w doskonaleniu umiejętności językowych czytelnika. Do każdego materiału redakcja przygotowała ćwiczenia, które uczą wyrażania własnych opinii, analizy tekstu oraz prezentowania własnego stanowiska.

- Newsweek Learning English jest skierowany przede wszystkich do osób dorosłych chcących w naturalny sposób doskonalić swoje umiejętności językowe, ale także do czytelników tygodnika Newsweek, studentów i nauczycieli - tłumaczy Anna Kaczmarska, dyrektor wydawnicza treści premium Ringier Axel Springer Polska.

Magazyn został przygotowany z myślą o osobach chcących rozwijać swój angielski na poziomie średnim i zaawansowanym. Ćwiczenia zostały przygotowane przez lektorów specjalizujących się w nauczaniu osób dorosłych, pracujących zawodowo z językiem angielskim.

Pierwszy numer magazynu, w łącznym nakładzie 50 tys. egzemplarzy, dostępny jest zarówno z tygodnikiem Newsweek, jak i samodzielnie. Sprzedaż prowadzona jest w salonach prasowych, kioskach i sieci salonów Empik. Cena regularna wersji samodzielnej wynosi 19,99 zł, natomiast z tygodnikiem Newsweek - 22,99 zł. Magazyn liczy 80 stron, jego format to 210x280.

Premiera miesięcznika na rynku wsparta została dedykowaną kampanią reklamową w TV, kampanią prasową i online w mediach własnych, promocją w punktach sprzedaży oraz działaniami PR.

Według danych ZKDP w lutym br. średnia sprzedaż ogółem „Newsweek Polska” wynosiła 88 855 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Premiera „Newsweek Learning English” do nauki języka angielskiego

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
logopeda
A w jaki sposób skorzystać z audio lub wideo
8 8
odpowiedź
User
Marzena
Jak skorzystać, gdzie znaleźć video i ćwiczenia o których mowa w każdym artykule dot.pisma?
8 8
odpowiedź
User
ALA
Jak skorzystać, gdzie znaleźć video i ćwiczenia o których mowa w każdym artykule dot.pisma?
8 8
odpowiedź
User
bluerazor
Jest słabo. Na cały numer tylko 2 artykuły z audio. Przejrzałem - odłożyłem.
8 8
odpowiedź
User
Bond
bardzo dobry pomysl. W koncu cos innego
8 9
odpowiedź