SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Premiera „Newsweek Learning English” do nauki języka angielskiego

Na rynku zadebiutował Newsweek Learning English - miesięcznik do nauki języka angielskiego (wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska). Został przygotowany w oparciu o oryginalne teksty z amerykańskiej edycji "Newsweeka", a do każdego tekstu dostępne są także ćwiczenia.

Article

W "Newsweek Learning English" można znaleźć teksty z ostatnich wydań amerykańskiego „Newsweeka”, wybrane przez polską redakcję.

Poruszane na łamach magazynu zagadnienia są pisane przez dziennikarzy na stałe pracujących w międzynarodowej redakcji gazety. Ich tematyka jest zróżnicowana: od polityki, przez kwestie społeczne, ekonomiczne i trendy kulturalne.

Artykuły są wzbogacone ćwiczeniami, nagraniami audio i video, które mają pomóc w zrozumieniu treści oraz w doskonaleniu umiejętności językowych czytelnika. Do każdego materiału redakcja przygotowała ćwiczenia, które uczą wyrażania własnych opinii, analizy tekstu oraz prezentowania własnego stanowiska.

- Newsweek Learning English jest skierowany przede wszystkich do osób dorosłych chcących w naturalny sposób doskonalić swoje umiejętności językowe, ale także do czytelników tygodnika Newsweek, studentów i nauczycieli - tłumaczy Anna Kaczmarska, dyrektor wydawnicza treści premium Ringier Axel Springer Polska.

Magazyn został przygotowany z myślą o osobach chcących rozwijać swój angielski na poziomie średnim i zaawansowanym. Ćwiczenia zostały przygotowane przez lektorów specjalizujących się w nauczaniu osób dorosłych, pracujących zawodowo z językiem angielskim.

Pierwszy numer magazynu, w łącznym nakładzie 50 tys. egzemplarzy, dostępny jest zarówno z tygodnikiem Newsweek, jak i samodzielnie. Sprzedaż prowadzona jest w salonach prasowych, kioskach i sieci salonów Empik. Cena regularna wersji samodzielnej wynosi 19,99 zł, natomiast z tygodnikiem Newsweek - 22,99 zł. Magazyn liczy 80 stron, jego format to 210x280.

Premiera miesięcznika na rynku wsparta została dedykowaną kampanią reklamową w TV, kampanią prasową i online w mediach własnych, promocją w punktach sprzedaży oraz działaniami PR.

Według danych ZKDP w lutym br. średnia sprzedaż ogółem „Newsweek Polska” wynosiła 88 855 egz.

Dołącz do dyskusji: Premiera „Newsweek Learning English” do nauki języka angielskiego

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
logopeda
A w jaki sposób skorzystać z audio lub wideo
odpowiedź
User
Marzena
Jak skorzystać, gdzie znaleźć video i ćwiczenia o których mowa w każdym artykule dot.pisma?
odpowiedź
User
ALA
Jak skorzystać, gdzie znaleźć video i ćwiczenia o których mowa w każdym artykule dot.pisma?
odpowiedź