SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Next Level Agency nie jest już częścią Grupy WebTalk i endorfiny events

Specjalizująca się w działaniach dla branż gamingu i esportu Next Level Agency odłącza się od grupy komunikacji, w której skład wchodzi agencja eventowa endorfina events i  digitalowa WebTalk. Firma stała samodzielną spółką, natomiast endorfina events i WebTalk dalej tworzyć będą grupę.

Maciej Boroń, managing director Next Level AgencyArticle

"Decyzja motywowana jest znacznym rozwojem w obu firmach (WebTalk i endorfina events) oraz potrzebą wykorzystywania zasobów wewnętrznie, w tym usług shared services" - wyjaśniono przyczyny tej decyzji w komunikacie.  

- Każdego miesiąca w WebTalk pracujemy dla ponad 40 marek, portfolio stałej obsługi w samym pierwszym kwartale dynamicznie się powiększyło - i dalej rośnie. Właśnie z tego powodu, na poziomie właścicieli grupy podjęta została decyzja o skoncentrowaniu się na naszych dwóch głównych spółkach. Życzymy Next Level powodzenia i rozwoju w kolejnych latach - mówi Michał Dunin, dyrektor zarządzający WebTalk.

Michał Kaleta, dyrektor zarządzający endorfina events dodaje, że przy obecnym tempie wzrostu agencja jest "na najlepszej drodze, aby w niedalekiej perspektywie wrócić do skali biznesu sprzed pandemii".

Next Level Agency stawia na niezależność

W miniony piątek właściciele grupy WebTalk i endorfina events - Maciej Ledzion, Michał Dunin i Michał Kaleta, sprzedali swoje udziały w Next Level Agency, która stała się spółką niezależną.

- Rynek Gamingu i Esportu jest rozbudowany, a jednocześnie nie zna granic. Wysoki stopień specjalizacji, zrozumienie poszczególnych celów, poparte wiedzą z przeprowadzonych kampanii i kreatywnością w bieżących działaniach to wielkie pole do popisu. Dowodem naszej skuteczności są nasi stali, zadowoleni klienci, których obsługujemy codziennie, nawet od 15 miesięcy. Dziękuję zarządowi i zespołom grupy WebTalk i endorfiny za współdzieloną pasję i wsparcie okazane z początkiem naszej działalności. Ta współpraca była dla nas ogromnym ułatwieniem startu - mówi Maciej Boroń, managing director Next Level Agency.

Next Level Agency powstała na początku ubiegłego roku jako hub ekspercki wyspecjalizowany w działaniach dla branży gamingu i esportu. Od początku agencją kieruje Maciej Boroń, ekspert poprzednio kilkanaście lat związany z MediaComem.

Założyciele opisywali ofertę agencji jako "odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę strategiczną i komunikacyjną zarówno marek, które chcą zaistnieć w świecie gamerów, jak i twórców gier czy produktów gamingowych, budujących swoją rozpoznawalność wśród odbiorców".

WebTalk i endorfina events od 2017 roku stanowią grupę komunikacji marketingowej, oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu digitalu i eventów.

Dołącz do dyskusji: Next Level Agency nie jest już częścią Grupy WebTalk i endorfiny events

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Profeska
Ale komu sprzedali to wielka niewiadoma! Co za dziennikarstwo xD
odpowiedź
User
Re:Profeska
Nikomu. :) Next Level Agency pozostaje samodzielną spółką pod kierownictwem Maćka Boronia. Nie wchodzi jedynie już w grupę komunikacji z WebTalk i endorifną. Poza tym bez zmian.
odpowiedź
User
Sroka
Za małe tunele chyba.
odpowiedź