SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nienajlepszy start "Feniksa"

Sprzedaż pierwszych numerów "Feniksa" wyniosła średnio 40 tys. egz.

Ze wstępnych danych wydawnictwa G+J Polska wynika, że średnia sprzedaż dwóch pierwszych numerów nowego magazynu kobiecego "Feniks" wyniosła 40 tys. egz.

Wchodząc na rynek, wydawca zapowiadał, że satysfakcjonujący poziom sprzedaży to 80 tys. egz. - informuje "MiMP".

Magazyn wydawany przez G+J Polska kierowany jest do ludzi ciekawych, poszukujących radości i sensu życia. Feniks jest zupełnie nowym i odmiennym od dotychczasowych projektów realizowanych przez G+J Polska.

- Feniks to symbol wiecznego życia i powodzenia. Tak jak on odradzał się z popiołów, również człowiek potrafi podnieść się z kłopotów. Tkwią w każdym z nas wielkie możliwości, połączone z mocami natury stanowią ogromny potencjał, z którego nie zdajemy sobie sprawy. Trzeba tylko uwierzyć w siebie. Pokazujemy jak inni sobie z tym radzą.
- Mam nadzieję, że Feniks stanie się przyjacielem czytelników, lekiem na zbolałą dusze, doradcą życiowym; magazynem, który każdego z nas napełni wiarą w lepsze jutro i optymizmem - zapewnia Danuta Górecka, redaktor naczelna miesięcznika Feniks.

Pierwszy numer ukazał się 7 czerwca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nienajlepszy start "Feniksa"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl